Запрошуємо до участі всіх бажаючих. Для долучення заповніть анкету до 18 квітня: http://goo.gl/forms/cJnpnqz2MH

 

Маєш час, сили й натхнення, щоб зробити щось хороше?

Хочеш бути корисним, але побоюєшся, що тебе використають?

Не знаєш, як застосувати власні неакадемічні знання й уміння?

Наступна інформація для тебе. Не прогав свій шанс!

Волонтерами не народжуються, на волонтерів не вчать в університетах чи на курсах, але краще ставати волонтером свідомо, щоб бути справді корисним.

 

Громадські організації Кременчука, Дніпродзержинська, Павлограда та Кіровограда об’єднуються навколо цінностей служіння. Наша мета – розвиток локального волонтерства для впровадження змін на місцевому рівні, побудова довіри та мережування.

 

Що будемо робити в проекті?

– Семінар з обміну кращими практиками та досвідом залучення волонтерів до роботи в організаціях. Підготовка навчальних матеріалів та орієнтовної тематики волонтерської діяльності в організаціях.

– Набір волонтерів на програму у організаціях-партнерах проекту. Для них проведемо заняття з розвитку компетенцій для служіння громадам, розвитку ініціативності, лідерства, управлінських компетенцій, інформаційної діяльності. Передбачаємо проведення 4 тренінгів та 3-х вебінарів.

– Тренерські візити. Проведення 6 тренерських візитів у організації-партнери для проведення навчання волонтерів та обміну досвідом.

– Розробка та реалізація у локальних громадах волонтерських ініціатив, спрямованих на побудову довіри всередині громади, залучення до вирішення локальних проблем, розвиток організаційної спроможності та впізнаваності громадської організації-учасниці проекту.

– Інформаційний супровід перебігу проекту на сайтах та в соцмережах.

 

Проект реалізується в рамках конкурсу малих грантів спрямованих на розвиток, підтримку і активізацію громад, через реалізацію соціальних міні проектів Мережі Громадські ініціативи України

Liked it? Take a second to support us on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України