Симуляційна гра в Полтаві

Двадцять шостого квітня ми провели гру для студенських активістів міста Полтави за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації

Перед початком було відомо, що “залізно” прийдуть двадцять п’ять учасників. Я не знаю, що робити з двадцятьма п’ятьма учасниками, бо в нас всього лише двадцять одна роль. Міркую, що замість мера буде мерія, в родинах побільшає дітей, а в місті журналістів або громадських активістів. Але… я не знав, що робити з надмірною кількістю учасників, а ще більше розгубився, коли їх прийшло всього восьмеро. В таких випадках, як виявилось, грати все одно можливо, і доволі конструктивно. “Наша гра є універсальною в застосуванні для груп різної чисельності” – підбадьорював я себе. Відпало багато персонажів, а разом з тим багато сюжетних ліній, проблем і задач, тому гра пройшла доволі швидко. Натомість, у нас будо вдосталь часу на обговорення результатів. Учасники в такій малій групі були більш відвертими у своїх висловлюваннях. Найбільше їх турбувало зловживання різного виду допомогою та несправедливі умови в системі освіти. Прийшли до думки, що все ж допомога потрібна на протязі певного початкового періоду.

DSCN6487 DSCN6494DSCN6499

 

Захід відбувся у рамках проекту «Школа громадської активності» Сумського обласного комітету молодіжних організацій за підтримки National Endowment for Democracy (NED)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.