Warning: The magic method cb_p6_core::__wakeup() must have public visibility in /home/prosti02/prostir.org.ua/www/wp-content/plugins/patron-button-and-widgets-by-codebard/index.php on line 81
Шукаємо EVS-волонтерів до Польщі - Простір

Цікавишся театром та медіа комунікаціями? Хочеш організувати власну театральну подію в команді професійних театралів? Вивчити польську мову або ж покращити її? Попрацювати в міжнародній команді? Випробувати себе на толерантність й готовність до викликів? Маємо пропозицію саме для тебе!

КІПЦ Європейський клуб шукає молодих людей в віці від 18 до 30 років, які розмовляють англійською мовою, цікавляться театром, фотографією, створенням відео та соціальної комунікацією, й хочуть відчути на собі долю волонтера Європейської волонтерської служби (EVS).

Волонтаріат триватиме з 15го листопада 2018 року по 30 жовтня 2019 року в польській  Асоціації «Листівка»(Association “Postcard”), м. Гайнівка.

Асоціація «Листівка» працює з 2004 року й була створена групою незалежних митців зі сфер театру, фотографії, музики та танцю. Асоціація залучена до багатьох мистецьких проектів: організацію Вертепу, міжнародного театрального фестивалю, та багатьох мистецьких та освітніх проектів: проводить майстерні в школах та події для локальної громади. Асоціація, знаходиться в Гайнівці, маленькому містечку Підляського воєводства поблизу Білостоку. Це унікальний регіон Східної Польщі багатий історією та традиціями, та оточений прекрасною Біловежською Пущею. Організація усвідомлює, що життя в маленькому містечку може бути викликом. Але за допомогою волонтерів закликає тримати громаду живою через організацію мистецьких активностей та подій.

Завдання для волонтера:

Організація очікує, що волонтери стануть активною частиною всіх етапів проектів, від ідеї до конкретизації та промоції. Волонтери стануть фундаментальною частиною процесу реалізації «Гайнівка Центральна» («Hajnowka Centralna»). Це новий мистецький проект, мета якого трансформувати залізничну станцію в серце нових ідей та спільних проектів, де кожний член громади зможе особисто вкластися задля збагачення культури в регіоні. Асоціація радо підтримає волонтерів у втіленні власних проектів, будь то концерт, перфоменс чи майстерня. Волонтери зможуть втілити свої ідеї та менеджерські навички на практиці.

Критерії та вимоги до волонтерів

Базові:

  • 18-30 років;
  • Громадянин/ка України;
  • Наявний закордонний паспорт;
  • Розмовний рівень англійської мови;
  • Готовність рік жити й працювати в громадській організації;
  • Бажання бути волонтером;
  • Зацікавленість в роботі з театром, фотографією, відео та промоцією;
  • Відкрита людина, яка готова поширювати знання про свою культуру;
  • Готовність жити у багатокімнатних апартаментах з багатьма інтернаціональними сусідами.

Фінансові умови: волонтер отримує компенсацію коштів на проїзд зі свого місця проживання до місця волонтаріату, забезпечується страхуванням, проживанням, коштами на харчування та кишеньковими грошима. При потребі має оплачений громадський транспорт з дому до місця роботи. Організація організовує інформаційну передвиїзну зустріч з волонтерами та забезпечує візову підтримку.

Всіх кандидатів просимо надіслати свої мотиваційні листи та CV англійською мовою на електронні адреси evs.wertepfestival@gmail.com та olenkoglazkova@gmail.com до 30го травня 2018 року. В темі листа необхідно вказати EVS_Wertep. Питання щодо активностей, розкладу, умов проживання? Пишіть англійською на evs.wertepfestival@gmail.com. Маєте питання щодо програми, умов, підготовки, вимог до кандидатів? Можна запитатися «по-нашому», українською, тут: olenkoglazkova@gmail.com.

Про ЄВС/EVS можна почитати тут http://www.prostir.org.ua/evs-wtf-shortly-in-ukrainian/

Поради щодо написання мотиваційних листів можна почитати тут http://www.prostir.org.ua/reziume-ta-motyvacijnyj-lyst/

Результати відбору будуть повідомлені польською організацією в липні. Організація залишає за собою право не  пояснювати чому обрали (або не обрали) того чи іншого кандидата.

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України