Друзі, пропонуємо 4 вакансії річного волонтерства в Польщі. Одна – в громадській організації, пов’язана з медіа, і одна – в мега-крутій бібліотеці, переробленій із залізничної станції, одна – в організації, яка допомагає дітям, молоді, старшим і сім’ям у важкій життєвій ситуації, і ще одна – в спеціальному центрі, який працює з дорослими з розладами аутистичного спектру. Кожна з вакансій розвиває комунікаційні навички, толерантність та світогляд. Ти матимеш можливість подивитися на життя в іншій країні зсередини та вивчити іншу культуру та мову.

Основні вимоги до ВСІХ волонтерів:

 • 18-30 років (це вимога Європейської Комісії, ми не можемо ніяким чином вплинути на цю вимогу);
 • Українське громадянство;
 • Хоча б базова англійська;
 • Наявний закордонний паспорт;
 • вакцинація від КОВІД-19 буде Вашим плюсом 🙂 але не є вимогою.

Умови для всіх волонтерів:

 • оплачений проїзд з місця проживання до Гдині (туди і назад);
 • кишенькові гроші 120 євро/місяць;
 • бл. 100 євро/місяць на харчування;
 • проїзний на локальний транспорт;
 • сертифікат, який підтверджує набуті компетентності;
 • курси польської мови;
 • оплачене страхування;
 • обов’язкова участь в передвиїзному тренінгу;
 • заборонено паралельно працювати чи вчитися.

Якщо вас зацікавила одна з перерахованих можливостей і у вас з’явились питання – їх можна поставити листом на мейл: olenkoglazkova@gmail.com.

При заповненні анкети відправляючою організацією просимо вказувати КІПЦ “Європейський Клуб” (ми Вас з радістю відправимо і допоможемо з документами, підготовкою і реадаптацією):

Sending organization: Kremenchuk informative-elucidative center “European Club”

PIC: 945867759 / OID: E10070590

EI number / Quality label number: 2019-1-PL01-ESC52-065888

Phone: +380501449467

E-mail: euroclub.kremen@gmail.com

Address: Sofijivska str., 36b, Kremenchuk 39617, Ukraine

Contact person: Olena Glazkova

Contact e-mail: olenkoglazkova@gmail.com

Тож які вакансії?

Фундація “Адапа”
 1. Фундація ADAPA працює з дорослими з аутизмом та іншими порушеннями розвитку – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/530

Де: Фундація ADAPA, м. Гдиня, Польща

Коли: 01.10.2021 – 30.09.2022 (12 місяців)

Ми працюємо в галузі освіти, реабілітації, соціальної допомоги та терапії. Ми розширюємо знання суспільства про спектр аутизму та інших порушень розвитку. Фонд – основа Occupational Therapy Workshops (OTW, семінари з професійної терапії), які призначені для практичної підготовки професійних та соціальних навичок наших учасників. Волонтер/-ка зможе допомагати терапевтам OTW робити терапію більш безпечною.

Докладніше про роботу в організації за посиланням нижче:

Хто може подати заявку?

Відкрита особа, яка розуміє інакшість і терпима до тих, хто відрізняється. Волонтер/ка повинен/а бути гнучким/ою і мудрим/ою. Людина повинна мати певний рівень емпатії, щоб мати можливість виконувати таку роботу. Слід також зазначити, що часто наші учасники самовиражаються або проявляють свою прихильність, не беручи до уваги, чи комфортно це іншій людині або чи готова вона до цього. Саме тому волонтери не повинні боятися несподіваних проявів прихильності та фізичного контакту в цілому, не реагувати на них надто різко і мати доброзичливе ставлення до світу. Вітається, якщо волонтер/ка зацікавлений/а у терапії осіб з спектром аутизму та інших порушень розвитку.

Онлайн заявка тут: https://tinyurl.com/rscffuxt. Реченець її заповнення – 18 липня 2021 року. Короткий інфопак: http://cwm.org.pl/pliki/detailed_infrmation_adapa_772.pdf

Центр Кооперації та Мобільності Молоді

2. Центр Кооперації та Мобільності Молоді (Centre for Youth Co–operation and Mobility) – Медіа проект (http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/531/2)

Де: Центр Кооперації та Мобільності Молоді (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.09.2021 – 31.08.2022 (12 місяців)

Хто ми: Ми польська незалежна Громадська Організація. Наша мета – розвиток відкритого та демократичного суспільства в Польщі та інших країнах. Заходи та події націлені на молодь, але ми також допомагаємо людям, які хочуть змінити свою місцеву спільноту.

Основні обов’язки: З допомогою координатора Ви будете створювати різні медійні матеріали. Наприклад, відео, фотографії й тексти про Європейський Корпус Солідарності та міжнародні проєкти нашої організації.

Ви будете готувати інформаційні матеріали, фото та відео, збирати цікаві історії, брати інтерв’ю. Ви будете частиною усього процесу, починаючи з пропозиції власних ідей та розробки продукту, і закінчуючи розповсюдженням матеріалів у соціальних мережах. Ви будете працювати разом з іншими людьми у класній креативній команді.

Додаємо посилання на вже створені відео:

https://www.youtube.com/channel/UC5a9DXYiq462Lv1zow1_7zw/videos

https://www.youtube.com/channel/UC2nBilgja57ZEe1cBGze6TA

Хто може податися: Волонтер/ка має бути зацікавленим/ною у соціальних мережах, маркетингу. Важливими також будуть комунікаційні навички та відкритість до нового досвіду, креативність, організованість пунктуальність та самостійність. Людина має бути готовою до роботи з різними людьми, різного віку, національності та походження.

Ми шукаємо волонтера/ку, що буде розвивати власну креативність та саморозвиватися. Вітається знання англійської й готовність вивчати польську мову та отримувати навички роботи з базовими та графічними програмами, а також у соціальних мережах. Це допоможе у повсякденному волонтерському житті та дасть змогу бути більш залученим/ою до роботи й життя організації.

Кінцевий термін подачі заявки: 18 липня 2021 року.

Онлайн-заявка є тут:  https://tinyurl.com/4b25v6hf

Станція “КУльтура” в Румії

3. Публічна бібліотека «Станція «Культура» (місто Румія, Польща) – втілення міждисциплінарних активностей, пов’язаних з літературою, музикою, візуальним мистецтвом та мультимедіа – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/516

Де: Публічна бібліотека «Станція «Культура» (місто Румія, Польща)

Коли: 01.09.2021 – 30.08.2022 (12 місяців)

Що: Бібліотека реалізує міждисциплінарні заходи, пов’язані з літературою, музикою, образотворчим мистецтвом та мультимедіа, що виникають з потреб місцевої громади. Наша культурна пропозиція спрямована на всі соціальні та вікові групи. Користувачі наших бібліотек – переважно діти та молодь, сім’ї та люди похилого віку. Волонтер буде працювати головним чином на «Станції «Культури». «Станція «Культура» – це головна бібліотека та сучасний культурний центр. Більшість культурних та освітніх заходів проводяться тут. Співпраця з асоціаціями та хобі-групами розширює сферу нашої діяльності. Ми систематично влаштовуємо зустрічі з письменниками, мандрівниками та іншими цікавими людьми, музичні концерти, вистави театру для дорослих та дітей. Ми організовуємо конференції, майстерні (театр, філософія, фотографія, танці), уроки бібліотеки, читання, вистави.

Про очікування від волонтера можна більше дізнатися з промо-відео:

Кандидат(к)и, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку англійською мовою до 18 липня 2021 року: https://tinyurl.com/fzbvfw95

Короткий інфопак: https://cwm.org.pl/pliki/culture_station_detailed_information_441.pdf

Організація Saint Nicolas

4. Організація Saint Nicolas працює переважно з дітьми та молоддю, але також зі людьми похилого віку й сім’ями в цілому – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/540/2

Де: Організація Saint Nicolas (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.12.2021 – 31.11.2022 (12 місяців)

Про організацію: Saint Nicolas головним чином розвиває та навчає згідно з Євангелієм і правилами католицького соціального навчання, зокрема надання допомоги дітям, молоді, старшим людям і сім’ям у складній життєвій ситуації. Наші регулярні заходи включають в себе соціально-терапевтичну спільну кімнату, молодіжний клуб і клуб старших класів. Крім того, відбуваються заходи, що активізують місцеву громаду, фестивалі та сімейні події.

Хто може подати заявку?

Ми з нетерпінням чекаємо веселого, терплячого волонтера/ку, який/а вміє досягати мети та визнає наш стиль роботи, який відповідає католицькому соціальному вченню.

Короткий інфопак: https://cwm.org.pl/pliki/mikolaj_2021_333.pdf

Кандидати/ки, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку https://tinyurl.com/4yfnadrw

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від alena

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України