Останній пікнік сезону
Звучить трохи сумно, чи не так? Але сумувати не варто, адже не пікніком єдиним ми живемо :-). Наш усезнаючий та усевміючий дід Відун поїхав у відрядження, не встигнувши оповісти про…
Наш простір - ваші ідеї!
Звучить трохи сумно, чи не так? Але сумувати не варто, адже не пікніком єдиним ми живемо :-). Наш усезнаючий та усевміючий дід Відун поїхав у відрядження, не встигнувши оповісти про…