ДО УВАГИ АКТИВНИХ І КРЕАТИВНИХ МЕШКАНЦІВ ПОЛТАВЩИНИ! Оголошується набір учасників проекту «Нові сусіди. Інтеграція внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад Полтавщини»

Оголошується набір учасників проекту «Нові сусіди. Інтеграція внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад Полтавщини».

 Навіщо?

 • Щоб розвивати довіру, порозуміння й взаємопідтримку та інтегрувати ВПО у громади Полтавщини.
 • Щоб започаткувати діалог між місцевою громадою та ВПО й подолати конфлікти.
 • Щоб привернути увагу локальних громад до ВПО та труднощів їх адаптації.
 • Щоб реалізувати потенціал ВПО у новому місці та підсилити місцеві громади.

 Кого ми щукаємо? (Профіль учасників)

Молоді люди з Кременчука, Полтави, Гадяча, Лубен, Миргорода, які

 • вміють або хочуть навчитися бути журналістами, лідерами думок, лідерами громад;
 • хочуть набути навичок журналіста, письменника. художника, дизайнера, лідера;
 • зацікавлені в розвитку своїх громад; шукачі/збирачі нових ідей;
 • готові виділити час на участь у проекті та наполегливо працювати протягом усього часу своєї участі;
 • не мають упереджень щодо ВПО або готові долати упередження та стереотипи;
 • люблять подорожувати і знайомитися з новими людьми.

Якщо це про вас – заповнюйте анкету тут: http://goo.gl/forms/pE7hUJb5v4 або скачуйте анкету NOVI SUSIDY_application form та надсилайте на euroclub.kremen@gmail.com до 27 жовтня 2015 року!

 Як буде виглядати Ваша участь у проекті?

 • Молоді мешканці регіонів Полтавщини (Полтава, Кременчук, Миргород, Гадяч, Лубни), які хочуть спробувати себе у ролі журналістів та переговорників, на 5-денному тренінгу отримають нові знання з журналістики, комунікаційних навичок, основ прав людини та подолання конфліктів.
 • Учасники тренінгу після повернення додому візьмуть інтерв’ю у ВПО, що поселилися в їх громадах. Спробують зрозуміти та пояснити іншим проблеми адаптації на новому місці, з’ясувати, які переваги може дати приплив нових людей до місцевих громад. Учасники інтерв’ю, волонтери, представники громадських організацій і державних установ будуть запрошені до спільних діалогів (в кожній з громад та, за можливості, у регіоні), щоб краще зрозуміти проблеми і потреби один одного.
 • Учасники проекту стануть авторами збірки історій успіху та адаптації переселенців на новому місці, побудови стосунків між новими сусідами, історій про довіру і людяність. Збірка буде видана та презентована у Ваших громадах.
 • У ЗМІ та на сіті-лайтах можна буде побачити створені учасниками інформаційні повідомлення, у яких звучатимуть ідеї прийняття, діалогу, порозуміння, миру тощо.

Ми переконані, що не місце проживання визначає долю і шанси стати успішним, а людина здатна впоратися з проблемами, особливо за підтримки інших. Діалог, довіра і солідарність зроблять нас сильнішими.

Участь у проекті безкоштовна! Організатори забезпечують проживання, харчування й роздаткові матеріали під час тренінгу та відшкодовують витрати на проїзд.

Контакти: E-mail: euroclub.kremen@gmail.com

Координатор проекту Олена Глазкова          тел.: +380982396518

Менеджер проекту Світлана Овчаренко       тел.: +380974821411

Керівник організації Олег Овчаренко           тел.: +380672768826

***

Ініціатива «Нові сусіди» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН  в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» ) та Уряду Японії.

Проект «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.