Під час тренінгу ви дізнаєтесь, що таке ґендер та з чим його їдять.
Ми визначимося з термінами та навчимося розрізняти стать і ґендер, а також поговоримо про історію жіночності й мужності. Ви зможете дізнатись про те, скільки вартує ваша щоденна праця (особливо, якщо вважається, що «сидите вдома») та які ролі ми виконуємо в суспільстві. Поговоримо також про те, які існують ґендерні стереотипи, звідки вони виникають та до чого призводять. А ще обміркуємо становище жінок та чоловіків в Україні і дізнаємось, чому в Україні бідність має жіноче обличчя, а чоловіки живуть менше від жінок на 14 років. Чому ґендерна дискримінація призводить до вимирання нації?
Тренерка Чермошенцева Наталя, сертифікована тренерка Програми розвитку ООН, кандидат історичних наук, координаторка проектів МО «Нова генерація».

Прохання розрахувати свій час так, щоб не запізнюватися і відпрацювати увесь запланований період.
Участь безкоштовна і добровільна. Їжа, напої та матеріали – за рахунок організаторів.

Запрошуємо зареєструватися  до 18:00 18 листопада і прийти у Простір ідей (вул. Софіївська, 36-б) у неділю 20 листопада.

Програма тренінгу

Час Пункти програми Коментарі

20 листопада 2016, неділя

10.45 – 11.00 Реєстрація
11.00 – 12.00 Вступ, знайомство, очікування, правила «Вечеря»З ким би я хотів/хотіла повечеряти і чому
12.00 – 12.30 Вправа «Побажання».Міні-лекція «Базові концепції та основні ґендерні терміни».// жіночність /мужність в історії Що таке ґендер та з чим його їдять?) визначення термінів, історія появи, різниця між статтю та ґендером
12.30 – 13.00 Вправа «Стать та ґендер» Вправа з твердженнями, що є стать , а що є ґендер
13.00 – 14.00

Обід

14.00 – 15.00 Ґендерні ролі та потреби Вправа «24 години»Учасниці/ки зможуть дізнатись про те, скільки вартує їх щоденна праця та які ролі вони виконують
15.00 – 15.30 Ґендерні стереотипи ПрезентаціяЯкі існують групи стереотипів, звідки вони виникають та які їх наслідки. Чи маю я ґендерні стереотипи?
15.30 –16.00

Кава-пауза

16.00 – 17.30 Ґендерна дискримінація Визначення що це таке, яке місце займає в колесі дискримінації. Вправа «Становище жінок та чоловіків в Україні». Чому бідність має жіноче обличчя, а чоловіки живуть менше жінок на 14 років? Чому ґендерна дискримінація призводить до вимирання нації?
17.30 – 18.00 Підведення підсумків
Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України