Продовжуються правоосвітні заходи для кременчужан у рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA, що вже вшосте приймає КІПЦ «Європейський клуб»

7-8 листопада в Просторі ідей був аншлаг. 32 учнів та учениць з 7 кременчуцьких шкіл спілкувалися, чаювали-кавували, гуглили, жартували і міркували, робили рішучі кроки, пояснювали і перепитували. Таким чином освоювали нові компетенції, навчаючись проводити екскурсії для однолітків. Ці молоді люди вже зовсім скоро стануть екскурсоводами для своїх однолітків по виставці, що розповідає про національні громади в Україні.

IMG_3966

На тренінгу молодь актуалізувала власні знання про історію та сучасність національних меншин в нашій державі та отримала масу нової для себе інформації. Багато говорили також про толерантність і виважене ставлення до людей іншої культури, релігії чи традицій. Міркували про важливість взаємоповаги та взаємозбагачення, училися розбиратися в собі та розуміти інших. Обговорювали прийоми привертання та утримання уваги аудиторії та шляхи виходу з незручних ситуацій під час екскурсій.

Ми помітили високу мотивацію, відкритість до змін та винахідливість кременчуцьких школярів. Вони були щирими та допитливими, активно сприймали інформацію та ділилися враженнями. Тренер Мирослав Ґрінберг зазначив, що вірить в успіх виставки, яку проводитимуть настільки вмотивовані та ерудовані гіди.

IMG_3790

Виставка подорожуватиме школами трохи більше місяця, мотивуючи відвідувачів задуматися над тим, що є важливим для усіх нас, хто живе у сучасній Україні. Графік експонування виставки:

14-18 листопада – ліцей №4

21-25 листопада – ліцей «Політ»

28 листопада – 02 грудня – ЗОШ №20

5-9 грудня – ЗОШ №23 + СШ №7 (екскурсії відбуватимуться в 23-й школі)

12-16 грудня – ЗОШ №16 школа

19-23 грудня – СШ №10

IMG_3854

***

Молодіжна виставка «Разом», надана  Київським освітнім центром «Простір толерантності», розповідає про сучасність та історію національних громад України. Вона подорожує містами та селами України з 2011 року. Молоді люди різних національностей (вірменська, грецька, українська, кримсько-татарська, єврейська, ромська, польська, російська, румунська, угорська, болгарська, німецька, молдавська, біженці, шукачі притулку та вимушено переміщені особи – як соціальні групи)  розповіли про своє життя в Україні. Інтерв’ю з молодими людьми доповнені історичною інформацією та оформлені у вигляді інформаційних стендів.

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України