Кажуть, що є. Я перевіряла 🙂

Нарешті наша організація долучилася до глобального проекту Британської Ради «Активні громадяни», щоб в Кременчуці тих громадян активних ставало ще більше 🙂

img_4805

І ми вирішили почати з бібліотекарів, які останнім часом багато актівнічають, але часто їм не вистачає тої чи іншої підтримки. Зібралися представниці з різних філій, працювали 4 дні. Сумлінно. Знайомилися з програмою, з собою, зі сталим розвитком, проектним менеджментом. Думали про глобальне і згадували локальне. Найважче певно було відійти від своїх «хворих місць»: невдобних меблів на філіях, поганого освітлення, відсутності техніки, десь мало місця, десь холодно, десь дірка у стелі, десь у підлозі, а десь бібліотечне приміщення «прикрашає» грибок на стінах. Ні для кого не секрет, що «маємо те, що маємо» і стан бібліотек в місті такий, який є. Важче було придумати навіщо нам робити бібліотеки кращими. Для чого? Для кого?

img_4802

Але й ніби з тим розібралися. Якщо заглядати в фінальні анкети, то найбільше запам’яталися учасницям: мапування громади (комусь сподобалося, комусь не сподобалося, але точно запам’яталося :)), дерево проблем та цілей (визнають, що було складно), малювання себе очима інших, робота над темами сталого розвитку та побудови діалогу та порозуміння в громаді.

img_4775

Домовилися зустрітися після новорічних свят для обговорення власних ініціатив. Побачимо, що з того вийде!

img_4777 img_4794

Світлини: Олеся Мусієнко

Liked it? Take a second to support olesus on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України