Чеська НГО NESEHNUTÍ ( http://initiativeway.org/ ) знову запрошує Вас взяти участь у програмі підтримки громадянського суспільства в Україні Шлях ініціативи – програма підтримки громадянського суспільства для України 2017 та надає свою допомогу в організації Ваших громадських кампаній.

Потенційні учасники програми:

НГО, незалежні ЗМІ або неформальні групи, громадські ініціативи, місцеві асоціації та спілки з наступних регіонів України: Кременчук та Кременчуцький район, Одеська та Херсонська області. Підтримка не надається політичним партіям  та організаціям, формально чи неформально з ними пов’язаним (молодіжні, експертні чи будь-які інші)

Основні напрямки діяльності, які підтримуються програмою:

  • Захист прав людини (у т. ч. громадянських та соціальних прав)
  • Вільний доступ до інформації
  • Незалежна журналістика, незалежна преса
  • Захист навколишнього середовища
  • Рівноправність чоловіків і жінок

Інші теми, які також можуть бути підтриманими: права меншин; права біженців та малозабезпечених груп населення; захист прав тварин.

Яка надається допомога?

Автори відібраних ініціатив приймуть участь у тренінгах під керівництвом професіональних тренерів, за допомогою яких учасники зможуть трансформувати пропозиції ідей та ініціатив в реальні проекти громадських кампаній. Проекти потрібно буде реалізувати протягом квітня-грудня 2017 року. Ми компенсуємо всі витрати пов’язані з участю в тренінгах (транспорт, харчування, проживання, якщо потрібно). Додатково ініціативи також отримають фінансову підтримку для реалізації кампаній в розмірі до 38 000 грн., та за необхідністю, регулярні консультації від іноземних експертів за допомогою електронної пошти та Skype, місцеві експертні консультації та оперативну підтримку Вашої ініціативи.

Які проекти ми шукаємо?

Тільки ті, на основі яких можна побудувати громадську кампанію, найбільш важливою частиною якої є мобілізація певної частини населення з метою досягнення конкретних змін і результатів. Що ми розуміємо під поняттям «громадянська кампанія»? Ви можете дізнатися з мануалу, який можна скачати тут – мануал провед гром кампаній RU – final. Ми наполегливо рекомендуємо прочитати його до того, як Ви почнете заповнювати анкету.

Які проекти нам не підходять?

Проміжні акції, наприклад, різні просвітницькі кампанії, лекції або видавництво інформаційних матеріалів.

Важливі дати

27 лютого 2017 – Останній строк подачі анкет-заявок (пропозиції, надіслані пізніше цього строку, не будуть розглядатися)

Особисті зустрічі з попередньо відібраними кандидатами будуть проходити (зустріч не є гарантією, що ініціатива буде підтримана):

 

Кременчук: 8-9 березня 2017

Херсон: 11-12 березня 2017

Миколаїв: 13-14 березня 2017

16-17 березня (Миколаїв) або 19-20 березня 2017 (Херсон) – тренінг, де ми будемо з Ваших планів проектів складати плани громадських кампаній за допомогою експерта з планування кампаній. Участь авторів підтриманих ініціатив є обов’язковою (3-4 людини від кожної відібраної ініціативи).

Квітень – грудень 2017 – фактична реалізація громадських кампаній

Липень 2017 – семінар, на якому ми зможемо оцінити проміжні результати реалізації кампанії, за необхідністю внесемо корективи.

Листопад 2017 – моніторингові зустрічі, оцінка реалізації кампанії.

Будь ласка, відправляйте свої пропозиції до 27 лютого 2017 на електронну скриньку:

euroclub.kremen@gmail.com

 Форму заявки шукайте тут. 

Вказуйте, будь ласка, в темі листа: Шлях ініціативи 2017

Контакти для отримання додаткової інформації

euroclub.kremen@gmail.com

Олег Овчаренко +380672768826

pavla.hofmeisterova@nesehnuti.cz

petr.machalek@nesehnuti.cz.

Для тих, кому не зовсім зрозуміло про що мова,  приходьте на орієнтаційний семінар:

https://www.facebook.com/events/1904565076489343/

Цей проект реалізується завдяки підтримці Чеського міністерства закордонних справ, в рамках програми «Перехідне співробітництво».

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України