Шукаємо кандидатів на волонтерство в Фонд соціальних змін «Креативні» в місті Гдиня, Польща. Волонтаріат триватиме 12 місяців, 01/02.2018 – 31/01/2019. Кандидатами можуть бути громадяни/ки України, 18-30 років, з наявним дійсним закордонним паспортом. Буде відібраний/а тільки один/а волонтер/ка!

Головна мета організації – це сфера широко впізнаваних позитивних соціальних змін. Вони хочуть побудувати сильну місцеву громаду. Пріоритетом є організація заходів для людей, що знаходяться під загрозою соціального виключення або ж вже є виключені з соціуму. Працює організація через соціотерапію, роботу на вулицях, анімацію місцевої громади. Основні цільові групи: діти, молодь та дорослі.

Діяльність волонтерів відбуватиметься в основному в одному з центрів активних громадян під назвою “Аптека” в Гдині Грабувек (район міста). Для організації важливо робити ті заходи, які будуть справжньою відповіддю на потреби місцевої громади. «Креативні» завжди пристосовують свою діяльність до поточної реальності, яка змінюється дуже швидко.

Кожен волонтер, який приїжджає до фонду, пройде три етапи: спостереження, підтримка та остаточне залучення. Волонтер може допомогти також з:

– анімаційними іграми з елементами роботи на вулицях,

– сприянням культурним проектам,

– організацією інтеграційних подій,

– організацією майстерень,

– консультаціями для резидентів,

– виконанням домашньої роботи з дітьми та підлітками,

– участю у групових зустрічах,

– офісною роботою,

– організацією, плануванням та оцінкою інтеграційних та культурних заходів.

Кожен волонтер також матиме можливість запропонувати власну ініціативу, якщо вона співпадає з місією та активностями фонду.

Громадський центр «Аптека» відчинений зазвичай з 10:00 до 20:00 п’ять днів на тиждень. Волонтери працюватимуть 7 годин на день, 5 днів на тиждень. Один раз на місяць волонтери працюватимуть на вихідних.

Хто може подати заявку?

Проект призначений лише для людей з партнерських країн (України, Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії). Ми шукаємо людей, які шукають інноваційні проекти, і які не бояться працювати в конфліктних та розділених середовищах. Така робота вимагає від людей, зацікавлених у виконанні цієї роботи, яка буде сумішшю культури та мистецтва і спрямована на вирішення соціальних проблем.

Волонтерська підримка.

Волонтеру/ці буде забезпечене проживання в будинку волонтерів або зйомній квартирі та відшкодування коштів пов’язаних з доїздом зі свого міста/села до міста Гдиня в розмірі до 275 євро, а також відшкодування коштів, пов’язаних із виготовленням візи. Волонтер/ка отримуватимуть 105 Євро (в перерахунку на польські злоті) на їжу та гігієнічні засоби, а також 3 євро на день кишенькових грошей.

Як податися?

Якщо ви зацікавлені в поданні заявки, заповніть цю форму https://goo.gl/forms/S30BiNmjQab26LH43 до 3 грудня 2017 року. Форма заповнюється виключно англійською мовою. Робоча мова проекту – англійська, волонтери матимуть курси польської мови.

Якщо вас зацікавила одна з перерахованих можливостей і у вас з’явились питання – їх можна поставити за адресою olenkoglazkova@gmail.com.

При заповненні анкети відправляючою організацією просимо вказувати КІПЦ “Європейський Клуб” (ми Вас з радістю відправимо і допоможемо з документами, підготовкою і реадаптацією і, так, це нічого не коштує):

Sending organization: Kremenchuk informative-elucidative center “European Club”
PIC: 945867759
EI number: 2016-1-PL01-KA110-026014
Phone: +380501449467
E-mail: euroclub.kremen@gmail.com
Address: Sofijivska str., 36b, Kremenchuk 39617, Ukraine
Contact person: Olena Glazkova
Contact e-mail: olenkoglazkova@gmail.com

 

 

Liked it? Take a second to support olesus on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України