29 червня у Придніпровському парку відбувся перший захід Літньої поліцейської академії – Поліс-фест / Police-fest для всіх бажаючих. Патрульні поліцейські вчили молодь самозахисту та самообороні, інформували про можливості взаємодії поліції та громади з метою підвищення громадської безпеки в місті. Наймолодші учасники заходу могли зробити для себе флікери (світловідбивачі), щоб зробити безпечнішим пересування містом у темний час доби, або порозмальовувати малюнки на «поліцейську» тематику. Працювала фотозона з патрульними автомобілями та обладнанням.

Патрульні поліцейські демонстрували прийоми самооборони та вчили діяти у небезпечних ситуаціях. Майстер-клас із базової підтримки життя з досвідченим парамедиком допоміг оволодіти знаннями і навичками долікарської допомоги. Користувався популярністю також кросфіт – заняття зі спортивної підготовки, що мають допомогти всім бажаючим стати сильнішими та витривалішими. Учасники отримали сувеніри на пам’ять та листівки з розкладом занять академії.

 

Одна з найактивніших учасниць, яка пройшла всі випробування, Каріна Срібна, сказала, що найкориснішими для неї були заняття з самооборони та домедичної підготовки. Адже всі ми ходимо темними вулицями та стикаємося з необхідністю допомогти людині, що почувається зле. Значно впевненіше почуваєш себе, коли знаєш, що можеш справитися з цими ситуаціями самостійно.

Хочеться подякувати всім партнерам та учасникам заходу за небайдужість, злагодженість та приємно і з користю проведений час. Чекаємо «старих» і нових учасників на наступних заходах!

Окремі подяки:

 – клубу CrossFit One Kremenchuk за готовність до співпраці, чудових інструкторів і проведення захоплюючого тренування

 – інструктору з базової підтримки життя Навчального центру 44 Роману Бутрімову за навички, що будуть корисні кожній людині. 

  

***

ГО КІПЦ «Європейський клуб» та Патрульна поліція Кременчука у партнерстві з Кременчуцькою ЦБС для дорослих, ГО «Простір свідомості» та Центром надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочали реалізацію проекту «Літня поліцейська академія» (ЛПА) у Кременчуці, що триватиме з червня по жовтень 2018 року.

Мета проекту: розбудова довіри до поліції та порозуміння в громаді через проведення просвітницьких заходів та залучення поліціянтів до організації змістовного дозвілля молоді. Завдання: знайомство з правилами та принципами правопорядку й можливостями участі кожного громадянина у його підтримці; профорієнтація молоді; розбудова довіри та співпраці між поліцією та громадою. Проект передбачає заходи та заняття з молоддю 14-20 років, які вчитимуться взаємодіяти з поліцією та допомагати їй у забезпеченні громадського порядку та безпеки. Під час занять підлітки отримають знання і навички з самооборони, основ законодавства, прав людини, побудови партнерства та взаємодії, ораторського мистецтва.

Проект є продовженням взаємодії громадських організацій та комунальних установ з патрульною поліцією заради покращення громадської безпеки і розбудови порозуміння в громаді Кременчука.

 ***

Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF)  Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України