Тебе не лякають страшні серйозні слова «демократія», «громадянство», «свідомий громадянин»? Ти вже був/ла волонтером/кою? Мрієш спробувати поволонтерити десь? Мариш про гори, подорожі та нові знайомства? Запрошуємо з нами на україно-польський молодіжний обмін «Мости демократії» до селища Поронін, що в 7 км від відомого гірського курорту м.Закопане!

З 25го серпня по 1ше вересня в місті Поронін 30 молодих людей в віці від 15 до 17 років (по 15 учасників з України та Польщі відповідно) спробують вчитися активному громадянству, розумінню демократії, принципам та філософії її розбудови, досліджуватимуть філософію волонтаріату через активні методи неформальної освіти. Протягом тижня також будуть дебати, дискусії, зустрічі з активістами, політиками, час на розробку власних ініціатив, а також на похід в гори, басейн та активні спортивні ігри.

В рамках проекту також запланований планувальний візит до Пороніна з метою корегування програми, розділення відповідальностей між сторонами. На візит буде запрошено одного з учасників. Візит триватиме з 6го по 8ме серпня. Якщо Ви бажаєте стати тим молодіжним лідером, учасником планувального візиту, просимо відмітити відповідний блок в анкеті та пояснити свою мотивацію.

Вимоги до учасників:

  • 15-17 років;
  • Проживання в місті Кременчук або ж найближчих околицях (бажане, але не обов’язкове);
  • Наявність біометричного закордонного паспорту;
  • Англійська мова на розмовному рівні (так, щоб можна було домовитися з колегами);
  • Бажання їхати 🙂 , дізнаватися нове, приймати участь в підготовці;
  • Дозвіл від обох (!) батьків.

Що забезпечує проект?

Проживання та харчування під час обміну, дорожні витрати по Польщі.

Що покривається учасниками?

Дорожні витрати по Україні, страхування, послуги нотаріуса на дозвіл від батьків (учасникам до 16 років), кишенькові витрати (сувеніри), оплата візових витрат (у випадку, якщо Ваш паспорт не біометричний), сплата за участь: 50 євро.

Потенційних учасників просимо заповнити анкету англійською мовою до 23:59 16 липня 2018 рокуhttps://goo.gl/forms/nzkDWFO8L3uUuMDX2

Контакти для довідок: euroclub.kremen@gmail.com, 0974821411 – Світлана, 0501449467 – Альона

***

Партнери проекту: з українського боку: громадська організація Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб», з польського боку – Stowarzyszenie Ryza (https://www.facebook.com/stowarzyszenie.ryza/).

Групу молоді будуть супроводжувати 2 дорослих з вище зазначеної громадської організації.

Відгуки учасників минулорічного обміну можна почитати тут: http://www.prostir.org.ua/2550-2/

Liked it? Take a second to support us on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України