Оголошується набір учасників тренінгу для тренерів-початківців, які зацікавлені у розробці та проведенні навчальних заходів для молоді у сфері підприємництва, розвитку кар’єри, візуальної комунікації та волонтерства.
Тренінг проходитиме з 25 січня до 1 лютого 2019 року у передмісті Варшави.
Метою тренінгу є формування у учасників тренерських компетенцій для навчання молодих людей задля їх кращої інтеграції на ринку праці.
До участі у тренінгу буде відібрано 25 учасників з України. Робоча мова – англійська.
Детальнішу інформацію про тренінг можна знайти у прикріпленому файлі:

ENpower_participants info
Програма тренінгу включатиме сесії з планування та оцінки навчальних заходів, а також вивчення теоретичного матеріалу та відпрацювання практичних навичок проведення занять на основі сценаріїв за темами: “Візуальна комунікація”, “Підприємництво”, “Консультування з
питань кар’єри” та “Волонтерство”. Попередньо з методологією та окремими матеріалами можна ознайомитись в рамках онлайн-тренінгу.
Після закінчення тренінгу учасники отримають сертифікати.
Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також покривають транспортні витрати на суму до 180 євро. Учасники сплачують організаційний внесок у розмірі 1500 гривень (50 євро). Організаційний внесок є гарантією участі кандидата у тренінгу та повинен бути сплачений на банківський рахунок впродовж семи днів після отримання запрошення.
Для участі у тренінгу необхідно мати діючий закордонний біометричний паспорт або шенгенську візу, дійсну щонайменше до 1 лютого 2019 року. У випадку відсутності біометричного паспорта/візи, учасники повинні самостійно отримати біометричний паспорт до 25 січня 2019 року.
Останній термін подання аплікаційної форми23 листопада 2018 року. Відібраним учасникам буде надіслано запрошення та додаткову інформацію не пізніше 3 грудня 2018 року.
Контактна особи для будь-яких питань, пов’язаних із участю у тренінгу:
Олена Грабовська, grabovska@gmail.com

Довідка:
Тренінг проводиться в рамках проекту “Містки до можливостей: крос-секторна ініціатива з підтримки молодих людей у пошуку роботи та розвитку молодіжного підприємництва” (Проект ENpower) співфінансується Європейською Комісією через Виконавчу Агенцію з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури в рамках програми Еразмус+, компонент КА2 – Співпраця для інновацій та обміну кращими практиками – посилення спроможності у сфері роботи з молоддю та фінансується з коштів Європейського Союзу.
Виконавець проекту – Регіональний благодійний фонд “Резонанс”;.
Партнери проекту:
 Фундація “Даніс (Fundatia Danis pentru Dezvoltare Manageriala, Румунія)

 Norsensus Mediaforum (Норвегія)

 Фундація активних ініціатив розвитку (Fundacja Aktywnych Inicjatyw Rozwoju, FAIR, Польща).

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від alena

2 коментар до “Тренінг для тренерів у Польщі”
  1. Для мене є дуже важливим потрапити на тренінг! Протягом трьох років я проводжу тренінги для дітей та їх батьків, як громадський активіст! А також проводжу тренінги для голів громад району, як начальник відділу економічного розвитку і торгівлі. Мені необхідні знання, бо неможливо розвивати свій район не розвиваючись самому! Я активна, цілеспрямована та прагну розвитку! Дуже хочу потрапити до Вас на тренінг!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України