«Рух – це життя!». Чули таке? Хочемо ще раз поговорити про здоровий спосіб життя, фізичне та психологічне здоров’я, активний та партисипативний підхід до життя. Бо віримо, що всі ці речі можуть запобігти соціальному виключенню молоді з суспільного життя.

Запрошуємо і тебе поділитися своїми думками з приводу ЗСЖ, соціального виключення, здорового чи нездорового харчування, тютюнопаління та вживання алкоголю, залучення молоді до активного способу життя.

Пропонуємо зібратися між 24им червня та 1им липня 2019 року в Мадриді. Разом з молоддю з Іспанії, Марокко, Греції та Грузії.

Вимоги до кандидатів:

  • Українське громадянство;
  • 18-30 років;
  • Наявність біометричного закордонного паспорта;
  • Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн;
  • Готовність брати участь в підготовці до культурного обміну та навчальних сесій;
  • Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 50 євро (для постійних відвідувачів ПІ – 20 євро).

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю аплікаційну форму https://forms.gle/cpYaPXwXmwk1DsQx9 англійською мовою зі зрозумілою мотивацією, навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 25 травня 2019 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку olenkoglazkova@gmail.com. З обраними учасниками організатори сконтактують в кінці травня – на початку червня.

Всім учасникам забезпечується харчування та проживання (учасники житимуть в молодіжному хостелі El Escorial http://www.comunidad.madrid/centros/alberguejuvenil-escorial ), а також іспанські партнери забезпечують учасників авіаквитками.

 

 

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від alena

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України