Сьогодні презентуємо дві вакансії річного волонтерства в публічних бібліотеках Гдині. Бібліотеки – це не тільки книги, а ще й читачі та читачки, інші події та інші волонтери. А також це можливість подивитися на життя в іншій країні зсередини та вивчити іншу культуру та мову.

Що потрібно, щоб спробувати нове? Читайте нижче.

Основні вимоги до ВСІХ волонтерів:

 • 18-30 років (це вимога Європейської Комісії, ми не можемо ніяким чином вплинути на цю вимогу);
 • Українське громадянство;
 • Хоча б базова англійська
 • Наявний закордонний паспорт.

Умови для всіх волонтерів:

 • оплачений проїзд з місця проживання до Гдині (туди і назад);
 • кишенькові гроші 120 євро/місяць;
 • бл. 100 євро/місяць на харчування;
 • проїзний на локальний транспорт;
 • сертифікат, який визнає набуті компетенції;
 • курси польської мови;
 • оплачене страхування;
 • обов’язкова участь в передвиїзному тренінгу;
 • заборонено паралельно працювати чи вчитися.

Якщо вас зацікавила одна з перерахованих можливостей і у вас з’явились питання – їх можна поставити листом на мейл:olenkoglazkova@gmail.com.

При заповненні анкети відправляючою організацією просимо вказувати КІПЦ “Європейський Клуб” (ми Вас з радістю відправимо і допоможемо з документами, підготовкою і реадаптацією):

Sending organization: Kremenchuk informative-elucidative center “European Club”

PIC: 945867759 / OID: E10070590

EI number / Quality label number: 2019-1-PL01-ESC52-065888

Phone: +380501449467

E-mail: euroclub.kremen@gmail.com

Address: Sofijivska str., 36b, Kremenchuk 39617, Ukraine

Contact person: Olena Glazkova

Contact e-mail: olenkoglazkova@gmail.com

Більше про вакансії

Міська публічна бібліотека у Гдині сприяє грамотності та культурній діяльності серед усіх членів місцевого суспільства в різних районах міста – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/544

Де: Міська публічна бібліотека (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.04.2022 – 31.03.2023 (12 місяців)

Про організацію: Метою бібліотеки є задоволення культурних потреб суспільства та розвиток культури читання. Оскільки останнім часом бібліотеки можуть бути єдиним культурним центром у деяких районах міста, вона також сприяє культурній діяльності та надає можливість місцевим жителям брати участь у них. Волонтери працюватимуть з місцевою громадою в одному відділенні Міської публічної бібліотеки у Гдині, допомагатимуть бібліотекарям в типових завданнях та організовуватимуть культурні заходи.

Наразі є 2 вакансії:

 • Бібліотека Wzgórze (бібліотека має 3 відділення: для дорослих читачів/читачок, для молоді та для дітей. Бібілотека організовує зустрічі з дитячими садками, школами та клубними кімнатами різного типу, дискусійні книжкові клуби для дорослих і дітей, бесіди іноземними мовами, мистецькі заняття: мистецтво, театр, музика, література, а також більші сезонні заходи для дітей Хеллоуїн, Ніч бібліотек тощо.)
 • Бібліотека Chylonia (бібліотека є типовою прибудинковою бібліотекою, яка обслуговує місцевих мешканців. Простір має багато просторів для індивідуальної роботи читачів/читачок з комп’ютерами, а також простори для різноманітних майстерень та дитячі простори).

Хто може подати заявку?

Ми шукаємо волонтера/ку – комунікативного/у та відкритого/у для нового досвіду, творчого та винахідливого. Володіння базовими знаннями англійської мови і бажання вивчати польську мову вітаються. Це допоможе в побуті та збільшить активність у житті організацій. Волонтер/ка повинен/а бути зацікавлений/а у методах активної освіти для людей з інших країн і культур, готових до співпраці та роботи в групі. Ми шукаємо молодих людей, які б розвивали діяльність бібліотеки і розвивалися як особистість. Любов до літератури та бібліотек або в деякі художні навички – позитивний актив, що враховується під час набору персоналу.

Короткий інфопак: https://cwm.org.pl/pliki/library_gdynia_wzgrze_chylonia_671.pdf

Кандидати/ки, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку англійською мовою до 6 лютого 2022 року: https://tinyurl.com/4bf5kwax

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від alena

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України