Ми так часто оголошуємо річні волонтерства, що забуваємо як швидко пролітає рік 🙂 Ще 3 нові вакансії роботи в 1) експериментальному музеї (де можна все трогати), 2) молодіжному центрі та 3) сусідському центрі.

Основні вимоги до ВСІХ волонтерів:

 • 18-30 років (це вимога Європейської Комісії, ми не можемо ніяким чином вплинути на цю вимогу);
 • Українське громадянство;
 • Хоча б базова англійська
 • Наявний закордонний паспорт.

Умови для всіх волонтерів:

 • оплачений проїзд з місця проживання до Гдині (туди і назад);
 • кишенькові гроші 120 євро/місяць;
 • бл. 100 євро/місяць на харчування;
 • проїзний на локальний транспорт;
 • по закінченню проєкту всі волонтери/волонтерки отримують сертифікат, який визнає набуті компетенції;
 • курси польської мови;
 • оплачене страхування;
 • обов’язкова участь в передвиїзному тренінгу;
 • заборонено паралельно працювати чи вчитися.

Якщо вас зацікавила ця можливість, але у вас з’явились питання – їх можна поставити листом на мейл: olenkoglazkova@gmail.com.

При заповненні анкети відправляючою організацією просимо вказувати Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб” (ми Вас з радістю відправимо і допоможемо з документами, підготовкою і реадаптацією):

Sending organization: Kremenchuk informative-elucidative center “European Club”

PIC: 945867759 / OID number: E10070590

EI number / Quality label number: 2019-1-PL01-ESC52-065888

Phone: +380501449467

E-mail: euroclub.kremen@gmail.com

Address: Sofijivska str., 36b, Kremenchuk 39617, Ukraine

Contact person: Olena Glazkova

Contact e-mail: olenkoglazkova@gmail.com

Про що ж волонтерство?

1. Науковий центр “Експеримент” – це сучасний науково-освітній майданчик для дослідників-любителів і послідовників філософії «навчатися через розваги» різного віку – https://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/543

Де: Науковий центр «Експеримент» (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.02.2022 – 31.01.2023 (12 місяців)

Про організацію:  Науковий центр “Експеримент” – це сучасний науково-освітній майданчик для дослідників-любителів і послідовників філософії «навчатися через розваги» різного віку. Науковий центр організовує дні народження для дітей, спеціальні лекції для маленьких дітей та їхніх батьків, різноманітні майстер-класи для маленьких та старших гостей. “Експеримент” бере участь у багатьох наукових фестивалях по всій країні.

Хто може подати заявку?

Ми шукаємо людей комунікабельних та відкритих для нового досвіду, креативних та винахідливих. Центр буде радий як волонтерам так і волонтеркам. Волонтер/волонтерка мають бути зацікавлені у методах активної освіти, відкриті для людей з інших країн і культур, а також любити співпрацювати та працювати в групі. Він/вона має бути відкритим, щоб внести свій внесок у власні творчі здібності та мати бажання розвивати свою особистість.

Короткий інфопак: https://cwm.org.pl/pliki/experyment_960.pdf

Кандидати/ки, які зацікавлені взяти участь у волонтерській службі, мають заповнити заявку англійською або польською мовою https://tinyurl.com/45xk26vk (дедлайн по заявках – 16 січня 2022 року)

2. Лабораторія соціальних інновацій / Обмінник (Wymiennikownia) – це молодіжний центр, який організовує активності для молоді, дозвільні та навчальні – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/559

Де: Молодіжний центр «Wymiennikownia» (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.03.2022 – 28.02.2023 (12 місяців)

Про організацію: Лабораторія соціальних інновацій це автономна бюджетна одиниця Гдинської міської ради, яка відповідальна за розвиток та підтримку інноваційних соціальних рішень. «Обмінник» – це молодіжний центр в одному з районів міста, який організовує активності для молоді, в тому числі тренінги, майстерні, конференції. Це місце, де молоді люди, можуть втілити свою ідею в життя за підтримки молодіжних працівників центру. Або ж просто провести вільний час цікаво та креативно.

Очікується, що волонтер/ка допомагатиме працівникам/цям підтримувати молодь у втіленні та обміні ідей, хобі та мотивуватиме молодь до дії.

Хто може подати заявку?

Ми шукаємо емпатичну молоду людину, готову до дії, відкриту до нових досвідів і людей, готову вчитися та розвиватися. (+ дивіться формальні критерії на початку)

Короткий інфопак: http://cwm.org.pl/pliki/wymiennikownia_2_399.pdf

Кандидати/ки, які зацікавлені взяти участь у волонтерській службі, мають заповнити заявку англійською або польською мовою https://tinyurl.com/mr32szd4 (дедлайн по заявках – 30 січня 2022 року)

Для атмоферності дивіться відео. А також сходіть на сторінку центру у фейсбуці – https://www.facebook.com/wymiennikownia/

3. Лабораторія соціальних інновацій / Сусідський центр Przystań Śmidowicza 49  – це один з просторів для місцевих мешканців, девони можуть інтегруватися, розробляти та втілювти ідеї, обмінюватися своїми пристрастями – https://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/560

Де:  Сусідський центр Przystań Śmidowicza 49 (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.04.2022 – 31.03.2023 (12 місяців)

Про організацію: Przystań Śmidowicza 49 є частиною мережі районних центрів у Гдині. Це простори для місцевих жителів, де вони можуть винаходити та втілювати свої ідеї, обмінюватися пристрастями з іншими та інтегруватися.
Це місця розвитку ідей, розширення інтересів, встановлення нових дружніх стосунків, зміцнення зв’язків та спілкування між поколіннями. Усі бажаючі можуть вести заняття, брати участь у зустрічах, організованих сусідами або просто зайти на каву чи чай.
Przystań – це місце, наповнене творчістю та відданістю мешканців – тому в районних центрах, серед іншого, організовуються: спортивні заходи, пошиття одягу, кулінарні заходи, зустрічі з мандрівниками, чати в районних батьківських клубах та навіть настільні ігри або караоке-турніри.

Волонтер/волонтерка працюватиме помічником/допомогою аніматору, завданням якого буде розбудова та підтримка розвитку місцевої громади та спілкування між представниками міста, НУО, місцевими активістами та жителями. Він/вона також зможе самостійно проводити заходи, спрямовані на соціальну анімацію в місцевому районі.

Більше інформації про мережу районних центрів у Гдині можна знайти на веб-сторінці: https://przystan.gdynia.pl/przystan-eng/

Хто може подати заявку?

Ми шукаємо молоду людину чуйну, готову діяти, відкриту для нового досвіду та до людей різного віку, готову вчитися та рости. Ми відкриті для молодих людей, готових поділитися своїми захопленнями та інтересами з іншими.

Короткий інфопак: https://tinyurl.com/39mb2sdu

Кандидати/ки, які зацікавлені взяти участь у волонтерській службі, мають заповнити заявку англійською або польською мовою https://tinyurl.com/458ba9z7 (дедлайн по заявках – 20 лютого 2022 року)

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від alena

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України