Приготували для вас багацько вакансій для волонтерства в Польші, а саме в місті Гдині. Цілих 7 вакансій в найрізноманітніших сферах! Це чудова можливість для того щоб покращити свою карму, дізнатися багато нового та розвинути нові скіли.

Що для цього потрібно? Читайте нижче.

Основні вимоги до ВСІХ волонтерів:

 • 18-30 років (це вимога Європейської Комісії, ми не можемо ніяким чином вплинути на цю вимогу);
 • Українське громадянство;
 • Хоча б базова англійська;
 • Наявний закордонний паспорт.

Умови для всіх волонтерів:

 • оплачений проїзд з місця проживання до Гдині (туди і назад);
 • кишенькові гроші 120 євро/місяць;
 • близько 100 євро/місяць на харчування;
 • проїзний на локальний транспорт;
 • сертифікат, який визнає набуті компетенції;
 • курси польської мови;
 • оплачене страхування;
 • обов’язкова участь в передвиїзному тренінгу;
 • заборонено паралельно працювати чи вчитися.

Якщо вас зацікавила одна з перерахованих можливостей і у вас з’явились питання – їх можна поставити листом на мейл:olenkoglazkova@gmail.com.

При заповненні анкети відправляючою організацією просимо вказувати КІПЦ “Європейський Клуб” (ми Вас з радістю відправимо і допоможемо з документами, підготовкою і реадаптацією):

Sending organization: Kremenchuk informative-elucidative center “European Club”

PIC: 945867759 / OID: E10070590

EI number / Quality label number: 2019-1-PL01-ESC52-065888

Phone: +380501449467

E-mail: euroclub.kremen@gmail.com

Address: Sofijivska str., 36b, Kremenchuk 39617, Ukraine

Contact person: Olena Glazkova

Contact e-mail: olenkoglazkova@gmail.com

Більше про вакансії

Волонтерство в Гдинській соціальній школі

Гдинська соціальна школа працює з учнями, які мають особливі потреби, наприклад через порушення зору – https://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/556.

Місце: Gdynian Social School (Гдиня, Польша).

Час: 2022-07-01 – 2023-06-30 (12 місяців).

Про заклад:

Школа була створена та контролюється батьками та вчителями, котрі хотіли ввести та використовувати альтернативні освіті методи. Вони фокусуються на роботі з дітьми які мають особливі потреби, як наприклад із школярами в яких є порушення зору або інші проблеми з здоров’ям. Це невеликий заклад (160 учнів) для дітей з 1-го по 8-й клас (6-15 років).

Кількість вакансій: 4

2 волонтери працюватимуть переважно як помічники педагогів школи. Їхнє завдання – допомагати в майстер-класах, організовувати заняття для дітей, робити домашні завдання з учнями, грати з ними. Вони почнуть свою роботу в період із липня по вересень 2022.

2 волонтери працюватимуть як помічники дітей з вадами зору. Вони будуть допомагати їм зі всіма можливими проблемами, які ті можуть зустріти. Наприклад, потрібно буде допомагати дітям пересуватися по території або насолоджуватися благами цивілізації, такими як театр. Вони почнуть свою роботу в період початку вересня 2022.

Обов’язки волонтерів:

 • Створення ігор та проведення семінарів про інтеграцію, мистецтво, культуру, їжу, мови, толерантність
 • Працювати в садочку та допомагати вчителям
 • Їздити до польських сімей та допомагати їм з дітьми
 • Проведення соціальної роботи разом з волонтерським клубом
 • Вчити дітей, у групах або індивідуально, мов у ігровій та неігровій формі
 • Створювати плакати для пропаганди психічного здоров’я, піклування про себе, толерантності та поваги до інших.

Хто може подаватись?

Волонтери які:

 • Вірять, що навчання це повсякденний досвід, який можна набути через єдність з іншими й розваги
 • Розглядають освіту як інструмент змін в організації суспільства
 • Люблять спілкуватись з іншими
 • Креативні, самостійні та терпимі.

Короткий інфопак: https://cwm.org.pl/pliki/gdyniansocialschool_680.pdf.

Кандидати/ки, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку англійською мовою до 17 червня 2022 року: https://tinyurl.com/48dcdhkm.

Волонтерство в фундації ADAPA

Фундація ADAPA працює з дорослими з аутизмом та іншими порушеннями розвитку – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/530.

Де: Фундація ADAPA (м. Гдиня, Польща).

Коли: 2022-09-01 – 2023-08-31 (12 місяців).

Докладніше про можливість:

ADAPA працює в галузі освіти, реабілітації, соціальної допомоги та терапії. Вони розширюють знання суспільства про спектр аутизму та інших порушень розвитку. Фонд – основа Occupational Therapy Workshops (OTW, семінари з професійної терапії), які призначені для практичної підготовки професійних та соціальних навичок учасників програми. Волонтер/-ка зможе допомагати терапевтам OTW робити терапію більш безпечною.

Про роботу організації можна подивитись за посиланням нижче:

Хто може подати заявку?

Відкрита особа, яка терпима до тих, хто відрізняється. Волонтер/ка повинен/а бути гнучким/ою і мудрим/ою. Людина повинна мати певний рівень емпатії, щоб мати можливість виконувати таку роботу. Слід також зазначити, що часто наші учасники самовиражаються або проявляють свою прихильність, не беручи до уваги, чи комфортно це іншій людині або чи готова вона до цього. Саме тому волонтер не повинен боятися несподіваних проявів прихильності та фізичного контакту в цілому, не реагувати на них надто різко і мати доброзичливе ставлення до світу. Вітається, якщо волонтер/ка зацікавлений/а у терапії осіб з спектром аутизму та інших порушень розвитку.

Короткий інфопак: http://cwm.org.pl/pliki/detailed_infrmation_adapa_772.pdf.

Кандидат/ка, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку англійською мовою до 17 серпня 2022 року: https://tinyurl.com/nxz57z6a.

Волонтерство в міській бібліотеці Гдині

Міська бібліотека в Гдиніhttps://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/567

Де: Міська публічна бібліотека в середмісті (Гдиня)

Коли: 2022-08-15 – 2023-08-14(12 місяців)

Що за бібліотека:

Міська публічна бібліотека в Гдині сприяє розвитку грамотності та культурної діяльності серед місцевих жителів в різних куточках міста.

Метою бібліотеки є підняття культурного рівня в місті та розвиток культури читання. Оскільки останнім часом бібліотеки можуть залишатися ледь не єдиними культурними центрами у деяких районах міста, вони також виконують іншу роль –  надають можливість брати участь у культурних заходах місцевим жителям. Волонтер / волонтерка працюватимуть з місцевою громадою в одному з відділень міської публічної бібліотеки у Гдині, допомагаючи бібліотекарям у виконанні типових бібліотечних завдань та підтримуючи організацію культурної діяльності.

Хто може подати заявку?

Ми шукаємо волонтера / волонтерку, який/яка буде комунікабельним/ою та відкритим/ою для нових вражень, креативним/ою та винахідливим/ою. Вітається, якщо волонтер / волонтерка володіє базовими знаннями англійської мови та бажає вивчати польську мову. Волонтер / волонтерка має цікавитись методами активної освіти, бути відкритими для людей з інших країн і бажати співпрацювати з колегами  в групі. Ми шукаємо молоду людину, яка б сприяла розвитку бібліотеки та хотіли б так само розвинути свою особистість. Інтерес до літератури та завдань бібліотекаря, або художні навички є позитивним фактором, який буде враховуватися у процесі прийому кандидата / кандидатки.

Короткий інфопак: https://cwm.org.pl/pliki/rdmiecie_341.pdf.

Кандидат/ка, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку англійською мовою до 1 серпня 2022 року: https://tinyurl.com/yckbu9n9.

Волонтерство в науковому центрі «Експеримент»

Науковий центр “Експеримент” – це сучасний науково-освітній майданчик для дослідників-любителів і послідовників філософії «навчатися через розваги» різного віку – https://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/543

Де: Науковий центр «Експеримент» (місто Гдиня, Польща)

Коли: 2022-09-01 – 2023-08-31 (12 місяців)

Про організацію:  Науковий центр “Експеримент” – це сучасний науково-освітній майданчик для дослідників-любителів і послідовників філософії «навчатися через розваги» різного віку. Науковий центр організовує дні народження для дітей, спеціальні лекції для маленьких дітей та їхніх батьків, різноманітні майстер-класи для маленьких та старших гостей. “Експеримент” бере участь у багатьох наукових фестивалях по всій країні.

Хто може подати заявку?

Ми шукаємо людину комунікабельну та відкриту для нового досвіду, креативну та винахідливу. Центр буде радий як волонтеру так і волонтерці. Волонтер/волонтерка мають бути зацікавлені у методах активної освіти, відкриті для людей з інших країн і культур, а також любити співпрацювати та працювати в групі. Він/вона має бути відкритим, щоб внести свій внесок у власні творчі здібності та мати бажання розвивати свою особистість.

Короткий інфопак: https://cwm.org.pl/pliki/experyment_960.pdf.

Кандидат/ка, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку англійською мовою до 17 серпня 2022 року: https://tinyurl.com/8e89434h.

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від alena

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України