Шукаємо двох ініціативних творчих небайдужих до природи молодих людей від 18 до 30 років зі знанням англійської мови та наявним закордонним паспортом для 11-місячного EVS-проекту у Великій Британії (Flaxley, Gloucestershire). Проект «Volunteer for change» розпочинається 1 вересня 2015 року і триватиме до 1 серпня 2016.

Приймаюча організація – ASHA Центр – це британська благодійна організація, яка працює для посилення молоді, сталого розвитку, миру і примирення у всьому світі. Це також центр міжкультурних заходів, який приймає в себе широкий спектр освітніх, візуально-театральних видів мистецтва та екологічних програм протягом року.

ASHA Центр – унікальне місце для молодих людей. Він розташований в мальовничому селищі Форест оф Дін, Глостершир, Великобританія і має 4 акри біодинамічних/органічних фруктових та овочевих садів.

Компанію двом українськими волонтерам складуть волонтери з Німеччини, Іспанії, Туреччини та Палестини.

Три основні напрямки діяльності, які пропонується волонтерам:
– Біодинамічне/органічне садівництво;
– Хостинг міжнародних груп, які приїжджають на тренінги: вітання їх, приготування їжі та прибирання;
– Драма/театральні постановки.

Вимоги до кандидатів:

Основними вимогами до кандидатів є: бути старше 18 років, мати закордонний паспорт та володіти англійською мовою.

Ми шукаємо молодих людей, які цікавляться навколишнім середовищем та ставляться до нього з повагою. Хочеться, щоб волонтери були активними, не соромилися брати ініціативу. Сподіваємося, що вони матимуть проявлять себе, як позитивні й активні люди в ASHA центрі та заходах, в яких прийматимуть участь. Кандидати мають прагнути допомогти підвищити обізнаність громадськості про екологічні проблеми та здоровий спосіб життя після їх повернення до України.
Молоді люди мають вміти (і любити) працювати як самостійно, так і в команді. Їм має подобатися бути на відкритому повітрі, працювати в саду, сушити квіти і трави, робити консервацію з фруктів або допомагати в реалізації проектів та заходів ASHA центру. Це може включати створення виставки на День відкритих дверей для ASHA центру, організацію welcome party для міжнародних груп або ведення груп різного характеру. Всі волонтери прийматимуть участь у кухонних та побутових справах: приготування їжі, прибирання, миття посуду, обслуговування, робота в галереї. Майбутні волонтери мають з повагою ставитися до людей різних релігій і культур, а також різних рівнів фізичних і чуттєвих можливостей.

Фінансові деталі:

Волонтерам забезпечується проживання, харчування, міський транспорт та транспортні витрати з місця проживання до місця проведення проекту в розмірі, згідно з програмними витратами.

Податися:

Щоб подати свою кандидатуру на даний проект, надішліть, будь ласка, своє CV та мотивацію в будь-якій формі (написати листа, зробити презентацію, зняти відео тощо). CV та мотивація мають бути англійською мовою! Й це все надіслати на olenkoglazkova@gmail.com до 1го березня.

Деталі проекту EVS Long-term 8th ed. Infopack

Приблизний розклад діяльності волонтерів EVS timetable Sep2015 Aug2016

Питання: 0501449467, 0982396518 Альона.

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України