Вже 4 роки поспіль Кременчук в листопаді долучається до Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Кременчуцький глядач потроху звикає до фестивалю та якісного європейського документального кіно. А тепер у «Просторі Ідей» КІПЦ Європейський клуб відкриває постійнодіючий кіноклуб Docudays UA!

Що таке кіноклуб Docudays UA? Навіщо він Кременчуку? Де, як часто й для кого відбуватимуться покази документальних фільмів з попередніх програм фестивалю Docudays UA? Про все це, а також про мережу кіноклубів та можливості співпраці (для навчальних закладів) поговоримо на відкритті кіноклубу 12го червня о 12:00 в «Просторі Ідей» (вул. Чапаєва, 36б, вхід з двору).

Відкривати кіноклуб плануємо стрічкою «Колись ми станемо щасливими» польського режисера Павла Височанські. Сорокахвилинна історія польського підлітка, який пробує знімати документальне кіно, буде зрозуміла й дітям, і дорослим, і не залишить байдужим нікого. А також дасть підґрунтя для розмови про щастя та філософію прав людини. Трейлер можна переглянути тут:

Тож якщо у вас обідня перерва саме в цей час, то хапайте свій ланч-бокс й гайда на кіно! До нас можна зі своїми бутербродами та борщами! Якщо навіть не маєте борщу, то ми всіх без розбору пригощаємо печивом, натуральними чаями та запашною кавою! Вартість – щира посмішка та гарний настрій 🙂

Деталі, питання – 0501449467, 0982396518 – Альона.

Liked it? Take a second to support olesus on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України