Віриш, що можеш змінити світ і готовий почати з 1го вересня 2016 року в польському місті Гдиня? КІПЦ Європейський клуб шукає молодих людей в віці від 18 до 30 років, які розмовляють англійською мовою, толерантні до не таких, як ми, й хочуть відчути на собі долю волонтера Європейської волонтерської служби (EVS).

Волонтаріат триватиме з 1го вересня 2016 року по 31 серпня 2017 року в польській фундації Адапа (www.adapa.pl), м. Гдиня.

Фундація Адапа працює з дорослими з аутизмом й іншими порушеннями розвитку. Організація працює в галузі освіти, реабілітації, соціальної допомоги та терапії.  Адапа також намагається розширити знання суспільства про розлади аутистичного спектру та інші порушення розвитку. Фонд є основою для семінарів трудотерапії, яке відбувається у вигляді різних майстерень: прикладне мистецтво, побут, інформатика, мішані майстерні, друк та графіка, соціальні зв’язки та соціальна незалежність. Терапія в терапевтичних групах призначена для тренування професійних і соціальних навичок відвідувачів фундації найбільш практичним способом.

Завдання для волонтера:

Майстерні трудотерапії складаються з семи семінарів: прикладне мистецтво, побут, інформатика, мішані майстерні, друк і графіка, соціальна комунікація та соціальна незалежність. У кожній майстерні волонтер зможе розширити свої знання про розлади аутистичного спектру та інші порушення розвитку, а також зможе попрацювати над власними навичками в терапії людей з подібними розладами.

Кожен волонтер матиме можливість працювати безпосередньо з терапевтом в майстернях трудотерапії, допомагаючи їм здійснювати безпечніше лікування. Допомагаючи терапевтам в їхній щоденній праці, волонтер матиме можливість дізнатися, як виглядає робота терапевта і ознайомитися з різними проблемами, перешкодами, і ризиками, з якими терапевт стикається щодня. Цей досвід може допомогти волонтеру повністю зрозуміти проблеми і задоволення терапевта.

У фундації Адапа можна скористатися можливостями і придбати ряд корисних компетенцій не обов’язково пов’язаних з проведенням терапії. У студії друку волонтер зможе практикувати свої навички в області редагування та графіки, а також отримає знання та навички користування графічними редакторами. Волонтер допомагатиме в редагуванні і друку буклетів, брошур та іншої друкованих інформаційних матеріалів фундації.

Критерії та вимоги до волонтерів

Базові:

  • 18-30 років;
  • Громадянин/ка України;
  • Наявний закордонний паспорт;
  • Розмовний рівень англійської мови;
  • Готовність рік жити й працювати в громадській організації;
  • Бажання бути волонтером.

Фундація вітає всіх, хто хотів би познайомитися з її ідеями або просто допомогти. Тим не менш, команда фундації очікує неупереджену й розуміючу людину, терпиму і до тих, хто відрізняється від більшості. Необхідно, щоб волонтер був гнучкими й толерантним. Волонтером може стати будь-хто, хто хотів би отримати досвід і знання в терапії для людей з розладами аутистичного спектру та іншими порушеннями розвитку. Кандидат має проявляти певний рівень співпереживання, щоб вести подібний спосіб життя в організації.

Всіх кандидатів просимо заповнити анкету tz_EVS_applicationform_Adapa англійською мовою та надіслати її на електронну адресу olenkoglazkova@gmail.com до 7го січня 2016 року. В темі листа необхідно вказати CWM_ADAPA. Частину про відправляючи організацію – НЕ ЗАПОВНЮВАТИ!

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України