Шукаємо п’ятьох молодих людей для участі у молодіжному обміні на тему здорового способу життя та спорту в різних культурах. Зустріч молоді з України, Грузії, Греції, Італії та Словаччини відбудеться в Греції з 13 по 20 жовтня 2016 року.

Важливість спорту визнана світовою спільнотою як інструмент підтримання активного життя, командного духу. Метою цього обміну є бажання познайомити молодь з тим фактом, що спорт (і будь-які інші фізичні активності) безсумнівно покращують наше самопочуття, допомагають особистісному зростання та соціалізації. Під час обміну будуть використовуватися різні активності на свіжому повітрі, спорт та час на відновлення та відпочинок задля підвищення рівня мотивації та зацікавленості молоді здоровим способом життя. Учасники будуть говорити (і не тільки) про культурні подібності та відмінності, про звички та харчування, про довготривалі цілі й звісно про саму програму Ерзасмус+, в рамках котрої й відбуватиметься подія.

Вимоги до учасників:

  • 5 учасників у віці від 17 до 25 років (включно);
  • володіння англійською мовою на розмовному рівні;
  • зацікавленість темою здорового способу життя та спорту;
  • готовність бути активною/им та спортивною/им цілий тиждень в Греції 😉
  • готовність приймати участь у підготовці до обміну, а також поширювати результати цієї події.

Організатори проекту повністю покривають витрати за проживання, харчування та відшкодовують вартість проїзду в рамках 170 євро. Відібрані учасники (що підтвердять свою участь) повинні будуть за власний кошт зробити собі страхування та оплатити реєстраційний внесок – 20 євро. В разі відмови учасника від участі в проекті – реєстраційний внесок не повертається.

Заявки на участь можна заповнити – https://goo.gl/forms/uWVLAo4KZJwqDi982 до 24:00 12 вересня 2016 року.

Питання, деталі, уточнення – olenkoglazkova@gmail.com, 0501449467 або 0982396518 Альона.

***

Організація залишає за собою право не пояснювати кандидатам причини відмови. Результати відбору всім кандидатам будуть повідомлені не раніше 18го вересня 2016 року. Кандидати, які не досягли повноліття, мають отримати усну згоду від своїх батьків (обох) перед запоненням аплікаційної форми. Відібрані учасники  муситимуть самостійно оплатити свою подорож до візового центру та послуги візового центру, в разі потреби.

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України