Права людини належать кожному незалежно від походження, віросповідання, культурної й релігійної приналежності, переконань та вподобань. Іноземець/іноземка, представниця/представник ЛГБТ-спільноти, учитель/ка, чиновниця/к, хороша чи погана людина мають абсолютно однакові права людини. Згодні? Якщо так, то прийдіть і наведіть аргументи «за». Не згодні? Прийдіть і наведіть аргументи «проти». Дискусія обіцяє бути запеклою, але спеціально підготовлені модератори втримають її в цивілізованому руслі.

Будемо дивитися фільм, спілкуватися на тему інакшості та дискутувати про цінності.

МЕТА: Підвищення рівня обізнаності учасників щодо прав людини та прав меншин. Зменшиться рівень напруги; зросте зацікавленість у темі прав людини, розуміння того, що права людини – це для усіх, незалежно від уподобань чи переконань. Зниження рівня агресії та прагнення фізичної розправи над “інакшими” людьми; підвищення рівня правової культури.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:                                                                                

Громадські активісти Кременчука, молодь 18–30 років, співробітники поліції та управління у справах сім’ї, дітей та молоді.

 

Час Що робимо? Відповідальний
16:00 – 16:20 Вступне слово Олег Овчаренко
16:20 – 17:50 Перегляд фільму «Молитви за Боббі» Альона Глазкова
17:50 – 18:30 Обговорення фільму разом з представниками Гей-альянсу України Альона Глазкова
18:30 – 19:30 Вправа з посібника посібника Ради Європи з освіти в галузі прав людини за участі молоді «Компас» Світлана Овчаренко
19:30 – 20:00 Підсумки Олег Овчаренко

 

***

«Захід проводиться за сприяння Українською Гельсінської спілки з прав людини за підтримки Charles Stewart Mott Foundation в рамках проекту «Права людини на рівні місцевої громади».

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України