Якщо ви втомилися від песимістичних прогнозів та «зрадоньки», беріть ініціативу у свої руки – і змінюйте життя. Хто, як не молодь, може підказати нові алгоритми для розвитку демократії? Хто, як не вони, здатні вивчати самі чи навчати інших правам людини не по шаблону, а за допомогою ІТ-застосунків чи навіть ігор?

Саме для цього в Україні розробили програму розвитку молодіжних інновацій U-Inn. Запрошують усіх від 18 до 35 років, є можливість навчальних візитів, поїздки у табір інновацій та головне – шанс позмагатися за фінансування на свою ідею в межах 5 тис. доларів.

15 вересня відбулася презентація програми для студентів Кременчуцького університету ім.Остроградського. Іще одна презентація відбудеться 19 вересня в креативному офісі «Простір ідей».

На презентації пропонуємо учасникам ближче познайомитися із уже існуючими інноваційними рішеннями у сфері демократії: інформаційно-аналітичною платформою YouControl для бізнесової аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів https://youcontrol.com.ua/ ; реєстром декларацій https://declarations.com.ua/; реєстром нардепів https://rada4you.org/, де можна відслідкувати голосування свого депутата; іншими ресурсами. Крім цього, розповідаємо слухачам про інноваційні рішення у сфері прав людини, зокрема – про фестиваль документальних фільмів про права людини Docudays UA, виставку політичного плаката, інтерактивну виставку «Моє місце» та ін.

Про що варто знати претендентам?

Програма U-Inn – це проект Міністерства молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні. Організатори хочуть підтримати інновації молоді в сфері демократії або прав людини. Передбачається проведення воркшопу про інновації, молодіжний табір, навчальні візити, фестиваль молодіжних інновацій. Прийом заявок триватиме до 11 листопада. Подробиці на сайті www.uinn.org.ua

img_0972img_0968img_0962img_0960img_0945img_0944img_0943img_0930img_0940

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України