Нещодавно Патрульна поліція України відсвяткувала свій третій день народження. Хтось устиг привітати поліцейських, а хтось – ні. Тому даємо можливість надолужити.

Оголошуємо конкурс на найкреативніше та найдушевніше привітання поліції з Днем Незалежності України! Ключові теми: співпраця поліції й громади; спільний внесок у створення безпечного міста/регіону/країни; зміцнення правопорядку. Конкурс буде проходити у мережі Facebook.

Номінації конкурсу:

 • Відео (максимальна тривалість – 2 хвилини)
 • Фото та колажі
 • Малюнки та hand-made
 • Тексти (вірші, пісні, листи, слогани тощо)

Правила участі:

 • створити привітання для поліцейських (відео, вірші, фото-колажі, малюнки, пісні та просто теплі слова і все, що підкаже вам фантазія). Можна надавати кілька робіт від одного учасника/учасниці та/або створювати колективні роботи;
 • до 19 серпня викласти це привітання у мережі Facebook з хештегом #вітання_поліції та відмітити групу @Літня Поліцейська Академія в публікації (перевірте, щоб публікація була відкрита для всіх). Інший варіант – прислати свою конкурсну роботу на E-mail: euroclub.kremen@gmail.com, тоді ми викладемо її в групі самостійно;
 • збирати якнайбільше вподобайок до публікації, бо спецприз отримає людина, чию роботу вподобали найчастіше;
 • у переддень святкування 27-ї річниці Незалежності України – 22 серпня 2018 – буде визначено переможців у кожній номінації та пост(и) з найбільшою кількістю лайків.

Учасники мають право подавати тільки власні роботи. У разі використання чужих робіт або плагіату учасник(и) дискваліфікуються.

Всі переможці отримають цінні призи від Літньої поліцейської академії. Нагородження авторів кращих привітань відбудеться 22 серпня 2018 року в Просторі ідей (вул. Софіївська, 36-б). Деталі повідомимо учасникам та переможцям додатково.

В конкурсі можуть приймати участь всі бажаючі: студент_ки Літньої поліцейської академії, а також ті, хто ще тільки думає про долучення.

Долучайтесь до конкурсу разом зі своїми друзями вже зараз!

 

Критерії оцінки робіт:

 • відповідність роботи ключовим темам Конкурсу;
 • оригінальність ідеї;
 • художнє виконання, яскравість і виразність роботи;
 • новизна використовуваного сюжету.

ГО КІПЦ «Європейський клуб» та Патрульна поліція Кременчука у партнерстві з Кременчуцькою ЦБС для дорослих, ГО «Простір свідомості» та Центром надання безоплатної вторинної правової допомоги реалізують проект «Літня поліцейська академія» (ЛПА) у Кременчуці, що триватиме з червня по жовтень 2018 року.

Мета: розбудова довіри до поліції та порозуміння в громаді через проведення просвітницьких заходів та залучення поліціянтів до організації змістовного дозвілля молоді. Завдання: знайомство з правилами та принципами правопорядку й можливостями участі кожного громадянина у його підтримці; профорієнтація молоді; розбудова довіри та співпраці між поліцією та громадою.

Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF)  Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України