В Кременчуці триває Літня поліцейська академія. Так-так, якщо Ви не знали) Досі. Бо ж літо триває 🙂

9 серпня було наповнене одразу двома подіями ЛПА: зранку – їздили в гості до відвідувачів дитячого оздоровчого табору “Супутник”, а вдень – відвідувачі ЛПА досліджували місто та його історію через призму правосуддя.

В таборі нас чекали.

Аудиторія була різновіковою, від 8 і до 15. А якщо рахувать зацікавлених вихователів й інший персонал табору, то й доросліші учасники були.

Говорили про права людини, права дитини і права кролика. Про те, звідки беруться й хто гарантує задоволення потреб (й забаганок). Малювали, сперечалися, думали.

Й знайомилися більше з поліцією. Знайомилися з тим, що поліція робить і чого не робить, тицяли на кнопочки в поліцейській машині, міряли бронежилети та намагалися з’ясувати навіщо гумова палиця. Учасники дізнавалися про цікаві випадки в роботі поліцейських й розвінчували стереотипи:а Ви були в поліції?

  • а Ви були в поліції?
  • Я? нє. Я працюю не в поліції, в іншому місці.
  • А моя вчителька казала, що люди, у яких багато татуювань, були в тюрмі.
  • Ги 🙂 нє, це неправда. Дорослі взагалі часто кажуть неправду 🙂 Іноді вони кажуть дітям, що якщо вони будуть себе погано поводити, то їх забере бабай. Але це неправда.
  • Або поліція. І це теж неправда.

Мала посміхнулася і полізла на ручки до вихователя.

Напевно, це як взнати, шо Діда Мороза нема.

А вже через пару годин ми повернулися до Кременчука і в читальній залі бібліотеки на Соборній з трьома командами молодих і завзятих розпочинали книжковий квест!

Учасники шукали книжки про поліцію, збирали побажання від перехожих для поліції, а також збирали причини для виклику поліції. А також досліджували міські споруди, пов’язані з історією поліції міста, а також відомими юристами, поліцейськими міста.

Для проходження квесту учасникам знадобився смартфон і знання вулиць міст.

Виявилося, що молодь ще й познайомилася з містом 🙂 Може й Гугл-мепс дослідили більше.

Закінчували інтерактивний квест в Просторі Ідей переглядом зібраних фото та відповідей від перехожих. Говорили про роботу поліції, а також роздавали солодкі подарунки.

Цього місяця на відвідувачів ЛПА ще чекають кіноперегляд і настільні ігри з поліцією, екскурсія по центру Безоплатної вторинної правової допомоги, заняття з форум-театру, а також екскурсія до управління патрульної поліції та курси самооборони.

Маєте бажання приєднатися? Вперед! Ми відкриті до нових ідей та облич 🙂

***

ГО КІПЦ «Європейський клуб» та Патрульна поліція Кременчука у партнерстві з Кременчуцькою ЦБС для дорослих, ГО «Простір свідомості» та Центром надання безоплатної вторинної правової допомоги реалізують проект «Літня поліцейська академія» (ЛПА) у Кременчуці, що триватиме з червня по жовтень 2018 року.

Мета: розбудова довіри до поліції та порозуміння в громаді через проведення просвітницьких заходів та залучення поліціянтів до організації змістовного дозвілля молоді. Завдання: знайомство з правилами та принципами правопорядку й можливостями участі кожного громадянина у його підтримці; профорієнтація молоді; розбудова довіри та співпраці між поліцією та громадою.

Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF)  Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України