Друзі, представляємо Вашій увазі 6 нових можливостей волонтерства в Бельгії за програмою, яка раніше називалася ЄВС/EVS – Європейська волонтерська служба / European voluntary service, а тепер зветься Європейський корпус солідарності (ЄКС). Умови такі ж, як і для ЄВС-волонтерів, компенсуються витрати на проїзд з місця проживання волонтера до місця волонтаріату, візові витрати, волонтер має оплачену страховку, гроші на харчування, кишенькові кошти та забезпечене проживання. Вік волонтерів 18-30 років (Ви можете почати проект допоки Вам не виповнився 31 рік).

Якщо вас зацікавила одна з перерахованих можливостей і у вас з’явились питання – їх можна поставити за адресою olenkoglazkova@gmail.com.

При заповненні анкети відправляючою організацією просимо вказувати КІПЦ “Європейський Клуб” (ми Вас з радістю відправимо і допоможемо з документами, підготовкою і реадаптацією):

Sending organization: Kremenchuk informative-elucidative center “European Club”
PIC: 945867759
EI number: 2016-1-PL01-KA110-026014
Phone: +380501449467
E-mail: euroclub.kremen@gmail.com
Address: Sofijivska str., 36b, Kremenchuk 39617, Ukraine
Contact person: Olena Glazkova
Contact e-mail: olenkoglazkova@gmail.com

Про те, як податися на той чи  інший проект читайте в кінці матеріалу.

  1. Професійний навчальний центр CFP (Famenne Ardenne), теми: доступ для людей з обмеженими можливостями, зміни навколишнього середовища та клімату.

Де: Професійний навчальний центр CFP (Famenne Ardenne), (містечко Марлуа, Бельгія) / The CFP (Centre de formation professionnelle –Professional Training Centre) Famenne Ardenne.

Коли: 01.02.2019 – 31.01.2020 (12 місяців)

Що: Мета приймаючої організації – допомогти  знайти роботу та сприяти їх включенню у бельгійське суспільство людей з обмеженими можливостями.
Цільова аудиторія складається не тільки з людей з обмеженими можливостями (у більшості користувачів нашого центру немає помітної інвалідності), але також людей, які не можуть знайти роботу та знаходяться під загрозою виключення з різних причин.
Ми працюємо для та з слабкими, виключеними, хворими, бідними людьми та людьми з інваліднстю, які роботу на сучасному ринку праці.
CFP пропонує своїм користувачам професійну підготовку, як теоретичну, так і практичну, відповідно до їх особистості, переваг, інтересів, здібностей та потреб.

Хто може податись: Проект є відкритим для будь-кого, вмотивованого можливістю волонтерства та залучення до нашої організації, незалежно від національності, релігії, вірувань, дипломів, професійного досвіду. Базові навички французької мови – ОБОВ’ЯЗКОВІ.
Ми очікуємо, що волонтер/ка буде відкритим/ою до різноманіття та готовий/а створювати атмосферу довіри та безпеки з користувачами центру; готовим/ою бути залученим/ою його до кількох завдань, які ми робитимемо разом; вміти працювати спільно з персоналом; бути зацікавленим/ою у тематиці включення людей з інвалідністю; поділяти нашу філософію рівності та відкритості до різноманіття; готовий/а слухати, спілкуватися та піклуватися про молодих дорослих, що знаходяться під ризиком виключення.

Ми просимо волонтера/ку надати виписку про несудимість.

Основні обов’язки: Очікується, що волонтер/ка буде супроводжувати, підтримувати та допомагати технічним тренерам у організації та проведенні всіх тренінгів (професійне прибирання, прання, автомийка, садівництво, сільське господарство …), які пропонуються відвідувачам.
Волонтер/ка матиме багато можливостей практичного навчання. Через тренінги з садівництва та сільського господарства, волонтер/ка вивчить методи підготовки ґрунтів, посівів та плантацій. Отримає навички професійного прання та прасування, тощо.
Волонтер/ка обов’язково здобуде навички роботи з людьми з інвалідністю та людьми з обмеженими можливостями.
Волонтер/ка буде залучений/а до впровадження та промоції дозвілля, такого як подорожі, ігри, активний відпочинок та культурні заходи для користувачів нашого центру.

Очікується, що волонтер/ка допоможе нам покращити групову взаємодію, залучити нові ідеї та активно працювати для більш активного включення наших людей, поділиться своєю культурою.

Граничний термін подачі заявки: 27 вересня 2018 року.

Розширена інформація:

  1. Пригодницький майданчик Пері /Terrain d’Aventure du Péri, теми: творчість та культура, включення-рівність, розвиток сільської та урбанізованої місцевості.

Де: Пригодницький майданчик Пері /Terrain d’Aventure du Péri, (місто Льєж, Бельгія)

Коли: 01.02.2019 – 31.01.2020 (12 місяців)

Що: Пригодницький майданчик відкритий для всіх молодих людей, від 5 до 26 років. Це місце, присвячене саморозвитку та суспільному життю, де діти можуть навчатися та експериментувати без тиску.
Майже кожен день там збираються від 10 до 60 дітей для ігр на свіжому повітрі, настільних ігор, будівництва халабуд, садівництва, кулінарних, мистецьких та зроби-сам майстерень. Всі ці заходи повинні допомогти їм розвивати власну автономію, відповідальність, критичне мислення та солідарність.
Щоб уникнути будь-якого виключення з соціально-економічної точки зору, доступ до ігрових майданчиків для пригод є абсолютно безкоштовним.
Ігровий майданчик визнаний французькою громадою Бельгії як молодіжний центр.

Хто може податись: Проект є відкритим для будь-кого, вмотивованого можливістю волонтерства та залучення до нашої організації, незалежно від національності, релігії, вірувань, дипломів, професійного досвіду.

Ми очікуємо, що волонтер/ка буде відкритим/ою до різноманіття та готовий/а створювати атмосферу довіри та безпеки з дітьми; готовим/ою бути залученим/ою його до кількох завдань, які ми робитимемо разом; вміти працювати спільно з персоналом; бути зацікавленим/ою у тематиці включення дозвілля для молоді; поділяти нашу філософію; бути ентузіастом/кою та приносити нові ідеї.

Основні обов’язки: В проекті волонтер/ка будуть в постійному контакті з дітьми та молодими людьми. Він/вона буде залучений/а до декількох активностей в залежності від власних навичок, ідей та побажань. Зазвичай активності в центрі такі: мистецькі майстерні (малювання, скульптура, шовкографія, тощо), креативні партисипативні майстерні (готування їжі, шиття, ремесла, будування, сторітелінг, робота з рослинами), ігри (на свіжому повітрі, настольні, спортивні), заняття на свіжому повітрі (дослідження природи, садівництво). Волонтер/ка допомагатиме підтримувати майданчик (невеликі ремонти, фарбування, підстригання трави) та братиме участь в спеціальних подіях. Взимку майданчик працює 4 дні на тиждень, влітку – 5 днів.

Волонтер/ка має дуже гнучкий графік: робочий час залежить від вільного часу учнів у школі. Протягом зими більше “мертвих періодів”, але влітку діяльність сильно зростає.

Граничний термін подачі заявки: 27 вересня 2018 року.

Розширена інформація:

  1. The Association of Compagnons Bâtisseurs, теми: Європейське усвідомлення, антидискримінація.

Де: The Association of Compagnons Bâtisseurs /CBB, (містечко Марш-ан-Фамен, Бельгія)

Коли: 01.02.2019 – 31.01.2020 (12 місяців)

Що: CBB є неприбутковою, неполітичною молодіжною організацією, визнаною французькою громадою Бельгії. Організація пропонує різні види діяльності, в основному засновані на волонтерстві та неформальній освіті: локальні та міжнародні робочі табори, середньострокові та довгострокові волонтерські служби, табори вихідного дня, дозвіллеві заняття для (та з) людей з інвалідністю, молодіжні обміни, а також локальні та міжнародні тренінги.

Хто може податись: Проект є відкритим для будь-кого, вмотивованого можливістю волонтерства та залучення до нашої організації, незалежно від національності, релігії, вірувань, дипломів, професійного досвіду.

Ми очікуємо, що волонтер/ка буде зацікавленим/ою в міжнародних волонтерських проектах; буде готовий/а створювати атмосферу впевненості; готовим/ою бути залученим/ою його до кількох завдань, які ми робитимемо разом; вміти працювати спільно з персоналом; поділяти нашу філософію рівності та відкритості до різноманіття.

Основні обов’язки: Волонтер буде в основному задіяний у просуванні, підготовці, впровадженні та реалізації подальших волонтерських проектів (робочі табори, молодіжні обміни …). Він/вона також буде працювати в партнерстві з іншими місцевими молодіжними та громадськими організаціями. Волонтер/ка матиме можливість отримати досвід спільного фасилітування міжнародних таборів та таборів вихідного дня, а також втілення активностей/ідей спільно з іншими міжнародними волонтерами.

Граничний термін подачі заявки: 27 вересня 2018 року.

Розширена інформація:

AMO-Micados, теми: раннє покидання школи, доступ для людей з обмеженими можливостями

Де: AMO-Micados, (містечко Марш-ан-Фамен, Бельгія)

Коли: 01.02.2019 – 31.01.2020 (12 місяців)

Що: Micados – це служба профілактики з відкритим діапазоном втручання, що означає, що ми можемо бути активними на вулиці або деінде (AMO – “aide en milieu ouvert”). Організація працює з дітьми та підлітками (від 0 до 18 років). Основна місія: допомагати їм підтримувати збалансований зв’язок з їхніми соціальними, сімейними та освітніми базами.
Ми працюємо з молоддю та для молоді для вдосконалення їхніх навичок та сприяння їхній автономії та соціальному виходу з-під опіки. Ми працюємо в 2х основних сферах: 1) індивідуальної підтримки (соціальні та освітня служба, яка базується на слуханні, підтримці, менторингу та медіації для підлітків), та 2) громадської активності (мета – покращити середовище підлітків й привнести глобальні відповіді на індивідуальні проблеми). Організація працює з підлітками з темами залежностей (наркотичних), школа та навчання (ми заохочуємо підлітків повернутися до школи), батьки та відносини з ними, дозвілля, самооцінка та самопрезентація.
Хто може податись: Проект є відкритим для будь-кого, вмотивованого можливістю волонтерства та залучення до нашої організації, незалежно від національності, релігії, вірувань, дипломів, професійного досвіду. Волонтер має бути мінімум 22 років та мати добре знання французької (бо переважно цільова аудиторія 15-20 років й говорить виключно французькою).

Ми очікуємо, що волонтер/ка буде відкритою особою й готовим/ою працювати з молоддю різного соціального походження; буде готовий/а створювати атмосферу довіри з підлітками; готовим/ою бути залученим/ою його до кількох завдань, які ми робитимемо разом (практичні й мистецькі здібності вітаються!); вміти працювати спільно з персоналом; бути зацікавленим/ою в соціальному залученні та підтримці підлітків та готовий/а привнести нові ідеї, нову енергію та ентузіазм!

Основні обов’язки: Волонтер буде в основному задіяний в проекті «SacAdos». Мета проекту дозволити підліткам 15-20 років взяти «відпустку» в шкільному навчанні, щоб подумати про своє майбутнє через практичні роботи, креативні активності та соціальні акції корисні для громади. Наприклад, еко-активності, будування та фарбування, активності у відкритому просторі, активності для старших людей, дітей чи біженців, вироблення музичних інструментів. Волонтер/ка буде залучений/а до активностей для підлітків, пошуку нових партнерів для проекту, підготовки майстерень, роботи над наступною едицією проекту. Волонтер/ка матиме можливість втілити власні майстерні/активності та долучитися до дитячої та підліткової анімації на літніх таборах.

Граничний термін подачі заявки: 27 вересня 2018 року.

Розширена інформація:

Служба RENFORTS, теми: інвалідність, Європейське усвідомлення.

Де: Служба RENFORTS / The service RENFORTS, (містечко Марш-ан-Фамен, Бельгія)

Коли: 01.02.2019 – 31.01.2020 (12 місяців)

Що: “Renforts” має на меті заохочувати соціальну інтеграцію молодих дорослих з інвалідністю до місцевого соціального життя, надаючи їм можливість виконувати корисну роботу для наших різних партнерів відповідно до їхніх навичок та знань.
На сьогоднішній день служба нараховує більш ніж 30 молодих користувачів, у віці від 18 до 40 років.
У нас зараз близько 50 партнерів (школи, ресторани, молодіжні центри, культурний центр, школа верхової їзди, місцева адміністрація …), яким ми допомагаємо на добровільній основі.

Хто може податись: Проект є відкритим для будь-кого, вмотивованого можливістю волонтерства та залучення до нашої організації, незалежно від національності, релігії, вірувань, дипломів, професійного досвіду. Базове знання французькою мови – ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Ми очікуємо, що волонтер/ка має хороші соціальні та комунікативні навички і буде відкритим/ою до різноманітності; буде готовий/а створювати атмосферу довіри та безпеки серед підлітків; готовим/ою бути залученим/ою його до кількох завдань, які ми робитимемо разом; вміти працювати спільно з персоналом; поділяти нашу філософію рівності та відкритості до різноманіття; зацікавлений/а в темі залучення людей з інвалідністю, має бажання слухати, комунікувати та піклуватися з молодим дорослими з інвалідністю.

Основні обов’язки: Волонтер/ка допомагатимуть в різних активностях для клієнтів. Наприклад, з маркуванням конвертів та підтримкою хорошої атмосфери протягом роботи в молодіжному центрі, підготовкою та сервіруванням їжі в ресторані, садівництвом та дрібним ремонтом, організацією одягу в певному порядку в магазині секунд-хенд одягу, тощо.

Граничний термін подачі заявки: 27 вересня 2018 року.

Розширена інформація:

  1. Молодіжний клуб Марш-ан-Фамену, теми: молодіжне дозвілля, Європейське усвідомлення.

Де: Молодіжний клуб Марш-ан-Фамену / La Maison des Jeunes (MJ), (містечко Марш-ан-Фамен, Бельгія)

Коли: 01.03.2019 – 28.02.2020 (12 місяців)

Що: Місія молодіжного клуб – сприяти активному громадянству, участі та посиленню молоді. У всій нашій діяльності, тренінгах, творчих та мистецьких майстернях, активностям на відкритому повітрі та візитах, в організації концертів та культурних заходів,  ми прагнемо працювати на основі “педагогіки проекту”. Завдяки навичці домовлятися, підготовці, впровадженню та оцінці заходів ми сподіваємось на подальше натхнення молодих людей до набуття нових навичок і підтримці їх у розвитку як особистостей та громадян.  Молоді люди, які приходять до молодіжного клубу, перебувають у віці від 12 до 26 років.
Наша молодь бере участь у таких заходах, як танці, африканські барабани, музичні курси, модні майстерні, організація концертів, події та радіоефірів (докладніше: www.mjmarche.com).

Хто може податись: Проект є відкритим для будь-кого, вмотивованого можливістю волонтерства та залучення до нашої організації, незалежно від національності, релігії, вірувань, дипломів, професійного досвіду. Базове знання французької мови – ОБОВ’ЯЗКОВЕ (більшість клієнтів говорить тільки цією мовою).

Ми очікуємо, що волонтер/ка буде готовий/а створювати атмосферу довіри та безпеки серед підлітків; готовим/ою бути залученим/ою його до кількох завдань, які ми робитимемо разом; вміти працювати спільно з персоналом; зацікавлений/а в мистецтві, творчості та музиці й готовий/а привносити нові ідеї, нову енергію та ентузіазм.

Також ми очікуємо прийняти когось дуже гнучного, з сильними адаптивними навичками, так як велика частина активностей відбувається на вихідних.

Основні обов’язки: Волонтер матиме можливість взяти участь у всіх наших заходах: мистецьких майстернях, спортивних заходах, організації культурних заходів та вільного часу в молодіжному клубі. Молодіжний клуб працює майже кожен день після закінчення школи, організовує понад 10 музичних концертів (хіп-хоп – рок-поп-метал-електро) щороку, а також різноманітні тренінги (гітара, бас, клавішні, барабани, картинки …), що протягом свят у школі.
Волонтер/ка буде задіяний/а у всіх цих заходах та зможе запропонувати свою власну післяшкольну діяльність.
Він/вона також буде працювати в партнерстві з іншими місцевими молодіжними та громадськими організаціями (з людьми з інвалідністю, місцевою школою, освітянами, тощо).

 Граничний термін подачі заявки: 27 вересня 2018 року.

Розширена інформація:

 

Як податися на кожний з проектів?

В рамках нової програми Європейської комісії, Європейський корпус солідарності (ЄКС), так-так, раніше це називалося ЄВС/EVS – Європейська волонтерська служба / European voluntary service, Ви спочатку маєте створити профіль в новій базі https://europa.eu/youth/solidarity_en (“JOIN THE CORPS”). Потім, знаходите проект та клікаєте “apply”. Ця дія надішле нам запит контакту.

А також надішліть наступні документи французькою або англійською мовою Моргані (evs@compagnonsbatisseurs.be) до 00:00 27 вересня 2018 року:

  • мотиваційного листа з фокусом на певній вакансії;
  • CV;
  • Заповнену анкету (анкета є на останній сторінці в описі кожної вакансії).

Після 27 вересня кандидати з шорт-листа будуть повідомлені про дату скайп-інтерв’ю.

 

 

 

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від alena

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України