Мрієш про ЄВС, але неготовий лишити Україну аж на рік? Маємо 6-місячну пропозицію волонтерства для тебе! Любиш спорт, активний відпочинок і не боїшся скупчень дітей? То вже чекаємо на твою анкету!

КІПЦ Європейський клуб шукає молоду людину в віці від 18 до 30 років, які розмовляють англійською мовою, хочуть попрацювати в спортивно-відпочинковому центрі в якості волонтера Європейської волонтерської служби (EVS).

Волонтаріат триватиме з 1го жовтня 2018 року по 31 березня 2019 року в польському спортивно-рекреаційному центрі гміни Клодзко.

Спортивно-рекреаційний центр  є культурною інституцією в сфері спорту та рекреації. Він складається з 29 культурних громадських центрів. Головною метою центру є підтримувати культурне життя та ініціативи дітей, підлітків та старших людей Клодзької гміни. Центр співпрацює з різноманітними музичними та танцювальними групами. В центрі є 68 працівників: 8 – на постійній основі, 60 – за громадським контрактом, а також інструктори з танців, ліплення з гліни, мистецтва, музики, футболу, настільного тенісу, волейболу, атлетики тощо.

Завдання для волонтера:

Волонтер/ка працюватиме до 6 годин на день, 5 днів на тиждень. Головним завданням волонтера буде організація дозвілля для дітей та підлітків або модерація культурних та спортивних заходів. Зважаючи на те, що центр складається з 29 центрів громад, організація воліла аби волонтер працював в різних місцях. Волонтер/ка братиме участь у майстернях відповідно до власних зацікавлень. Він/вона також можуть запропонувати власні активності для дітей та молоді. Також очікується, що волонтери допомагатимуть з організацією Різдвяних подій, їх промоцією, організацією концерту. Волонтер/ка також буде впроваджувати деякі активності в школах гміни Клодзко. Волонтери матимуть можливість попрацювати з молоддю через наступні активності: уроки куховаріння, ігри й інші активності для дітей після уроків, організація презентації своєї країни, розмовні клуби, домашнє приготування традиційних польських блюд зі студентами, розповсюдження свого ЄВС-досвід через шкільні газети та сайти, походи з учнями в кіно, участь в спортивних та культурних подіях. Критерії та вимоги до волонтерів

Базові:

  • 18-30 років;
  • Громадянин/ка України;
  • Наявний закордонний паспорт;
  • Розмовний рівень англійської мови;
  • Готовність рік жити далеко від родини й працювати в спортивно-рекреаційному центрі;
  • Бажання бути волонтером;
  • Зацікавленість в роботі з молоддю;
  • Відкрита людина, яка готова поширювати знання про свою культуру;
  • Готовність жити у багатокімнатних апартаментах з багатьма інтернаціональними сусідами.

Всіх кандидатів просимо заповнити анкету (download here efm_information-about-the-volunteer) англійською мовою та надіслати її разом зі своїми CV та мотиваційним листом (теж виключно англійською мовою) на електронну адресу olenkoglazkova@gmail.com до 23:59 9го вересня 2018 року. В темі листа необхідно вказати EVS_EFM. Питання? Пишіть на вказаний мейл.

А ось тут можна почитати історію попередньої волонтерки на цій вакансії, Анни Ясіньковської – goo.gl/gF4J1L

Результати відбору будуть повідомлені ближче до кінця вересня. Організація залишає за собою право не  пояснювати чому обрали (або не обрали) того чи іншого кандидата.

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від alena

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України