20 серпня учасниці Літньої поліцейської академії відвідали заняття в Центрі надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Співробітники центру назвали зустріч «Правознавчі теревені» – це було неформальне спілкування на різні теми законодавства.

Говорили, балакали, сіли і… пройшли тест із завданнями про те, що не дозволено/дозволено громадянам України, залежно від віку. Паспорт у 16-ть, призовний вік – у 18-ть? Якщо ви досі думаєте так, то оперуєте застарілою інформацією, на відміну від учасників ЛПА, бо співробітники Центру розказали дещо про зміни в законах.

Що таке Центр надання безоплатної вторинної правової допомоги? Тут можна отримати допомогу адвоката тим, чий дохід невисокий. Таким чином Україна забезпечує можливість для громадян з низьким доходом звернутися до суду і захистити свої права.

А ще поговорили про актуальне для підлітків. Булінг у школі – тема, яка останнім часом постійно на слуху. Як захистити себе і чи прописано в законах відповідальність за булінг? Як карають кривдників або їх батьків?

Також говорили про тему, що начебто не для дітей, але про дітей – про посилення відповідальності по сплаті аліментів.

«Потеревенили» і про інше: чи можна змінити прізвище та ім’я? як довго «рости», щоб дорости до посади президента? чи є у підлітка право власності на речі? а на стипендію чи зароблені гроші?

Якщо у вас виникнуть запитання, то приєднуйтеся до ЛПА. Якщо запитань немає – теж до нас) Навчання триває!

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від Euro Club

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України