Ми вже трохи розповідали, що у нас почався проєкт з довгою назвою “Поговоримо про ЦЕнтри? Серія зустрічей активістів/-ок та держслужбовців/ець, чиновників/ць та депутатів/ок задля розбудови молодіжних центрів в Україні”.

Шо це і про шо це? Це 4 візити до 4х міст: Луцька, Вінниці, Кременчука (так-так, до нас теж!) і Одеси.

Перший візит до міста Луцьк вже відбувся між 16 і 18м вересня. За три дні нам вдалося зустрітися з представниками/цями Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, дізнатися більше про те, як працює бюджет участі в Луцьку, поговорити про місію, візію молодіжних центрів, активності, бюджети, форми власності, сучасне становище МЦ в Україні загалом. І постійно намагалися відрефлексувати поради по співпраці молоді та влади.

На третій день ми відвідували різні молодіжні простори Луцька: Молодіжний центр Волині, анімаційну студію “Імаго” та Академію розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. А ще, не зважаючи на холод і дощ, відвідати Луцький замок 🙂

Катерина (Кременчук) про візит до м.Луцьк: “Під час візиту ми дізнались, що представники влади – це не завжди недосяжні люди в ділових костюмах, а з ними можна спілкуватись на рівних. Навіть, якщо ти не носиш костюм.
Також потрібно у всьому бути наполегливими. Не відмовлятись від можливостей, навіть якщо є певні труднощі.
Якщо маєш власну думку, то потрібно говорити і не боятись дискусії.

Наступні візити вже близько:

  • Вінниця 15-17, жовтня;
  • Кременчук 16-18, листопада;
  • Одеса, дати уточнюються.

На візити ми запрошуємо по 2 людини (+координатор) з кожного міста. Візити ці 3-денні зустрічі молоді з громадського сектору, просто молоді та молоді з влади. 

Навіщо? Щоб поговорити про те, як молодь, різна, може міняти свої міста, свою країну й власне майбутнє.

Візити відбуватимуться на базі молодіжних центрів різних міст. Будемо говорити про функції молодіжних центрів в громадах й молодіжні центри як майданчики для діалогу.

Буде цікаво, сенсовно і весело 🙂 бо це ж ми 🙂

Що ми фінансуємо? (Бо наш проект підтримала програма Активні громадяни від Британської Ради)

  • проживання в іншому місті;
  • харчування та кава-перерви;
  • матеріали для тренінгової частини.

Власним внеском учасників має стати оплата свого доїзду.

Якщо Ви з Кременчука, вам цікаві молодіжні центри й співпраця молоді у владі та молодіжних активістів, а ще Вам цікаво відвідати Вінницю чи Одесу чи приєднатися до візиту до нашого міста – заповнюйте анкету https://forms.gle/BL45D9aE9WDWR7eS6 !

Наші партнери в проєкті:

Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Луцький національний технічний університет, ГО “Гармонія” м. Вінниця, Благодійний фонд “Молода громада” м. Одеса, Вінницький молодіжний центр “Квадрат”, Управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, YMCA Kremenchuk, Вишкільний пластовий центр (м.Буча).

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від alena

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України