ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає 4 учасників/учасниць на міжнародний обмін “WALK AMONG A VITAL ENVIRONMENT WITH US”. Подія відбуватиметься з 5-го вересня по 12 вересня 2022 року в Стратоні, Халкідіки, Греція.

Мета обміну полягає в сприянні бажанню почати більше цікавитися переробкою, екологію та створенням власних локальних проектів у сфері переходу до екологічного стилю життя.

Також учасники/учасниці матимуть можливість презентувати екологічні проблеми, з якими стикаються країни-учасниці (Греція, Болгарія, Румунія, Молдова, Єгипет), зокрема в географічних районах, що тягнуться вздовж берегів Середземного і Чорного морів.

Цілі обміну:

1. Підготовка та інформування щодо нових способів екологічної економіки зокрема в дослідженні і поширенні концепції зеленого розвитку.

2. Зелений розвиток, що є економічним розвитком, його розробка і реалізація, враховуючи навколишнє середовище як ядро кожного плану розвитку держави. Учасники також ознайомляться з новими способами економії енергії та збереженням матеріалів.

3. Участь молоді різного соціального походження сприяє боротьбі з соціальним відчуженням і ксенофобії, явищ, поява яких стає більш яскраво виражена в періоди кризи, наприклад, що переживає Греція.

Вимоги до кандидатів/кандидаток:

• Українське громадянство;

• 18-30 років;

• Наявність  закордонного паспорту;

• Наявність медичного страхування;

• Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн на теми запобігання забруднення навколишнього середовища, проблемах та ситуаціях у сфері навколишнього середовища;

• Готовність приймати участь в підготовці до культурного обміну та до навчальних сесій;

• Можливість оплатити собі проїзд до Стратоні і назад, витрати на ці квитки будуть відшкодовані після обміну;

• Сертифікат про вакцинацію 3-ма дозами від COVID-19;

• По можливості – пожертва на ЗСУ, Повернись живим чи будь-який інший фонд від 500 грн.

Витрати на харчування та проживання всіх учасників протягом обміну бере на себе приймаюча організація.

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю аплікаційну форму https://forms.gle/N4vF1Ygnvgcsr66n8 англійською мовою зі зрозумілою мотивацією навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 28го червня 2022 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку olenkoglazkova@gmail.com. З обраними учасниками та учасницями організатори сконтактують після 29 червня 2022 року.

Liked it? Take a second to support us on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від alena

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України