Суботній день 20 червня 15 молодих людей з Кременчука та Комсомольська провели за навчанням. У Просторі ідей відбувся тренінг з управління проектами для громадських активістів та усіх бажаючих. Були учасники, котрі вже брали або беруть участь у наших проектах; прийшли також люди, для яких це перший досвід у подібних заходах.
Фото0383

Фото0389Розбиралися, що таке проект і чи суттєво він відрізняється від акції; без чого проект неможливий; чому буває складно знайти підтримку; що таке дерево проблем і дерево цілей; чому важливо визначитися з цільовою аудиторією. Ділилися прикладами власної участі в проектах або акціях. Розмовляли про проблеми регіону, котрі потребують вирішення. Обговорювали важливість зрозумілих та однозначних формулювань при визначенні проблеми та цілей проекту.
Ми щиро вдячні усім учасникам за відкритість, активність та небайдужість. Було чимало питань та відкриттів. Хочеться сподіватися, що отримані знання не залишаться мертвим вантажем, а будуть активно використовуватися на практиці.
Запрошуємо до подальшого навчання в AlternEd та до участі у конкурсі міні-грантів.
Далі буде ще цікавіше!

Проект реалізує Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» за підтримки ЄВРОПЕЙСЬКОГО ФОНДУ ДЕМОКРАТІЇ

2013-08-14_1826

https://www.democracyendowment.eu

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України