Увага: Дана волонтерська діяльність розвиває комунікаційні навички, толерантність та світогляд. Ти матимеш можливість подивитися на життя в іншій країні зсередини та вивчити іншу культуру та мову.

Основні вимоги до ВСІХ волонтерів:

 • 18-30 років (це вимога Європейської Комісії, ми не можемо ніяким чином вплинути на цю вимогу);
 • Українське громадянство;
 • Хоча б базова англійська
 • Наявний закордонний паспорт.

Умови для всіх волонтерів:

 • оплачений проїзд з місця проживання до Гдині (туди і назад);
 • кишенькові гроші 120 євро/місяць;
 • бл. 100 євро/місяць на харчування;
 • проїзний на локальний транспорт;
 • сертифікат, який визнає набуті компетенції;
 • курси польської мови;
 • оплачене страхування;
 • обов’язкова участь в передвиїзному тренінгу;
 • заборонено паралельно працювати чи вчитися.

Якщо вас зацікавила одна з перерахованих можливостей і у вас з’явились питання – їх можна поставити листом на мейл: olenkoglazkova@gmail.com.

При заповненні анкети відправляючою організацією просимо вказувати КІПЦ “Європейський Клуб” (ми Вас з радістю відправимо і допоможемо з документами, підготовкою і реадаптацією):

Sending organization: Kremenchuk informative-elucidative center “European Club”

PIC: 945867759

EI number / Quality label number: 2019-1-PL01-ESC52-065888

Phone: +380501449467

E-mail: euroclub.kremen@gmail.com

Address: Sofijivska str., 36b, Kremenchuk 39617, Ukraine

Contact person: Olena Glazkova

Contact e-mail: olenkoglazkova@gmail.com

 • Міська публічна бібліотека у Гдині сприяє грамотності та культурній діяльності серед усіх членів місцевого суспільства в різних районах міста – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/544/2

Де: Міська публічна бібліотека (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.07.2020 – 30.06.2021 (12 місяців)

Про організацію: Метою бібліотеки є задоволення культурних потреб суспільства та розвиток культури читання. Оскільки останнім часом бібліотеки можуть бути єдиним культурним центром у деяких районах міста, вона також сприяє культурній діяльності та надає можливість місцевим жителям брати участь у них. Волонтери працюватимуть з місцевою громадою в одному відділенні Міської публічної бібліотеки у Гдині, допомагатимуть бібліотекарям в типових завданнях та організовуватимуть культурні заходи.

Хто може подати заявку?

Ми шукаємо волонтера/ку – комунікативного/у та відкритого/у для нового досвіду, творчого та винахідливого. Володіння базовими знаннями англійської мови і бажання вивчати польську мову вітаються. Це допоможе в побуті та збільшить активність у житті організацій. Волонтер/ка повинен/а бути зацікавлений/а у методах активної освіти для людей з інших країн і культур, готових до співпраці та роботи в групі. Ми шукаємо молодих людей, які б розвивали діяльність бібліотеки і розвивалися як особистість. Любов до літератури та бібліотек або в деякі художні навички – позитивний актив, що враховується під час набору персоналу.

Короткий інфопак: http://cwm.org.pl/pliki/library_description_of_the_project_225.pdf

Кандидати/ки, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepBXzskGzTwClcr0PP_MMEg_q_u900pK5NrpZPuhv2sYKIhQ/viewform

Де: Асоціація Vitava (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.09.2020 – 31.08.2021 (12 місяців)

Про організацію: Організація управляє трьома центрами денної опіки для дітей (віком 8-13 років) зі складними життєвими обставинами. Це місця, куди діти приходять після школи, грають, роблять домашні завдання і беруть участь у соціально-терапевтичних заходах.

Волонтери працюють з професійним персоналом Vitava, допомагають у повсякденній діяльності, організовують заняття для дітей та тематичні семінари.

Докладніше про роботу в організації за посиланням нижче:

Хто може подати заявку?

Волонтер/ка повинен/а бути зацікавлений у роботі з дітьми. Бути відкритим/ою, готовим/ою поділитися своєю культурою. Волонтеру/ці хотілося б розвивати та вдосконалювати свої навички та здібності, бути відкритими/ою для експериментів, мати певні хобі/інтереси та хотіти поділитися ними з дітьми.

Короткий інфопак: http://cwm.org.pl/pliki/vitava_opis_projektu_999.pdf

Кандидати/ки, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку https://docs.google.com/forms/d/1y81o0GvS1E5HNMNe4nlkfv4OJ9IXoTQg16xAxAhWNRk/viewform?edit_requested=true

 • Організація Saint Nicolas працює переважно з дітьми та молоддю, але також зі людьми похилого віку й сім’ями в цілому – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/540/2

Де: Організація Saint Nicolas (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.09.2020 – 31.08.2021 (12 місяців)           

Про організацію: Saint Nicolas головним чином розвиває та навчає згідно з Євангелієм і правилами католицького соціального навчання, зокрема надання допомоги дітям, молоді, старшим і сім’ям у важкій життєвій ситуації. Наші регулярні заходи включають в себе соціально-терапевтичну спільну кімнату, молодіжний клуб і клуб старших класів. Крім того, відбуваються заходи, що активізують місцеву громаду, фестивалі та сімейні заходи.

Хто може подати заявку?

Ми з нетерпінням чекаємо веселого, терплячого добровольця/цю, який/а прагне до досягнення мети та поваги до нашого стилю роботи, який відповідає католицькому соціальному вченню.

Короткий інфопак: http://cwm.org.pl/pliki/mikolaj2020_942.pdf

Кандидати/ки, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку https://docs.google.com/forms/d/1kMLtalQ3A17smtQczgzEo4pCxakAiELw93kUim93tjY/viewform?edit_requested=true  

Де: Будинок соціального захисту (місто Гдиня, Польща)

Коли: Січень 2021 – Лютий 2022 (12 місяців)

Про організацію: Завданням організації є забезпечення постійного догляду за людьми похилого віку та задоволення їх основних потреб: життєвих  та належних медичних послуг, відповідно до чинних стандартів. Мешканці віком від 50 до 100 років, багато з інвалідністю та/або іншими захворюваннями.

Волонтери підтримують роботу в основному в трудової терапії, наприклад, у музикотерапії, бібліотерапії тощо, беруть участь у всіх заходах, що проводяться та допомагають перевезти мешканців до реабілітації.

Хто може подати заявку?

Волонтер/ка повинен/а бути досить екстравертною людиною з хорошими манерами, відкритим/ою до людей та нового досвіду. Поважати особисті межі. Крім того, відповідальним/ою і не соромитися звертатися до співробітників за допомогою, якщо це необхідно.

Короткий інфопак: http://cwm.org.pl/pliki/dps2020_192.pdf

Волонтер/ка, зацікавлений/а у участі в Європейській волонтерській службі, повинен/а заповнити заявку https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSej13T0BXrXJaIRiD1U6hZ-toaFcNLhKa-0dk4D2EWKXmysGg/viewform до 17 листопада 2020 року.

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від jakov

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України