Поки ви отримуєте безліч блискучих картинок у вайбері, думаєте, куди дітися від спеки і чи належите ви ще до свята з назвою “Міжнародний день молоді” – ми вам тут підготували купу фоток і невеликий звіт.

Словом, з 22 по 25 червня “Простір ідей – Євроклуб Кременчук” організовував навчальний візит для наших друзів із Черкащини. Учасники програми “Успішні локальні громади” відвідали різні громадські організації Кременчука та Горішніх Плавнів. 

Гості були вражені довголіттям та величезною кількістю волонтерів “Молодіжний парламент Кременчука”про який нам розповідала Юлія Комлач.

Дізнавалися від Оксани Гуйди, де і як моніторити закупівлі аби впливати на рівень корупції.

Вчилися у Анни Чевердакової, як встигати займатися власною справою та “YMCA Кременчук” і залучати молодь у маленькі організації.

Інна Бутенко та Надія Одношевна, членкині ГО “Інша жінка” ділилися досвідом роботи з бізнес-сектором.

Нашим гостям вдалося потрапити на зустріч із ініціатором створення проєкт “Громадський бюджет Кременчук” – Євгеном Перевезенцевим та дізнатися про класні проєкти-переможці. 

А ще ми були в гостях у Горішніх Плавнях. Нас гостинно приймали ГО “Ніжність” та Анна Травінцева, яка ділилася досвідом залучення коштів і роботою із владою.

Лілія Дмитренко та учасники ГО “Центр РОДІС” ділилися враженнями та досвідом роботи “в полі” – організація не має постійного офісу, але це не позначається на активній просвітницькій роботі центру. 

Крім того, мали цікаву екскурсію у у Краєзнавчому музеї м. Горішні Плавні від Марини Безсмольної.

А ще завершували навчальний візит у ГО “МИ” з подарунками Марини Орлової на пам’ять та на входини у нові центри для молоді у громадах Черкащини. 

Дякуємо за цікаву інформацію про роботу молодіжних організацій та європейські обміни, якою щедро ділилися наші Альона Глазкова та Лариса Гориславець.

Візит став можливим завдяки Фонду «Освіта для демократії», Громадській організації «Наше Поділля» та Громадській організації «Точка доступу» в рамках програми «Успішні локальні громади» та за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

Тетяна Гусар

Liked it? Take a second to support us on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від oleh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України