OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA21 березня 2015р. молодь з Полтави, Кременчука та Комсомольська дискутувала про політику, культуру, економіку та інші серйозні речі, пов’язані з цінностями. Учасниками дебатів були молоді люди, які цікавляться дебатами та вчаться відстоювати свою позицію виважено й аргументовано. Студенти 8 ВНЗ і старшокласники 5 шкіл дебатували про те, які цінності й дії допоможуть об’єднати Україну та зробити її сильнішою. Дискусії були затятими, теми – складними і часом не до кінця зрозумілими, втома загрожувала всіх здолати. Тим не менше, турнір виявився корисним і для учасників, і для організаторів. Дебати не мають на меті прийти до спільної думки, але дають змогу почути думку інших та усвідомити, наскільки суперечливою та неоднозначною буває істина.

Аналогічні дебатні турніри у березні проходять в 4 регіонах України в рамках проекту “Молодіжні дебати: чи є в регіонах України спільні цінності, які здатні об’єднати країну?”.

Проект здійснює громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Партнером проекту виступає ініціативна група «Є-Дія» Мережі центрів європейської інформації України з регіональними партнерами – ГО КІПЦ «Європейський клуб» (м. Кременчук) та відділом у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації.

Проект спрямований на покращення порозуміння, налагодження діалогу та зв’язків студентів чотирьох регіонів України (м. Вінниця, Львів, Полтава-Кременчук, Суми) через проведення тренінгів та дебатних турнірів на тему спільних цінностей, які здатні об’єднати країну.

Переможці регіонального дебатного турніру змагатимуться у мистецтві аргументації зі своїми ровесниками з інших міст у фіналі, який пройде у Вінниці наприкінці квітня.

Контактні особи:
Світлана Овчаренко, регіональний координатор, +38 097 482 1411, svitlana.ov@gmail.com
Олег Овчаренко, +38 067276 8826, euroclub.kremen@gmail.com

***
Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 18 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції в містах Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кременчук, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та офіційного партнера Мережі ЦЄІУ — Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» (АР Крим). Центри європейської інформації України були створені в 2006-2008 рр. за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Портал – http://ukrcei.org, e-mail: ukrcei@gmail.com

Ініціативна група «Є-Дія» спрямована на впровадження Місії Мережі центрів європейської інформації, а саме – сформувати в Україні суспільство, що базується на європейських цінностях. Група діє на принципах взаємної поваги, прозорості, відкритості та демократичного прийняття рішень.

Liked it? Take a second to support us on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України