Увага: Дана волонтерська діяльність розвиває комунікаційні навички, толерантність та світогляд. Ти матимеш можливість подивитися на життя в іншій країні зсередини та вивчити іншу культуру та мову.

Основні вимоги до ВСІХ волонтерів:

 • 18-30 років (це вимога Європейської Комісії, ми не можемо ніяким чином вплинути на цю вимогу);
 • Українське громадянство;
 • Хоча б базова англійська
 • Наявний закордонний паспорт.

Умови для всіх волонтерів:

 • оплачений проїзд з місця проживання до Гдині (туди і назад);
 • кишенькові гроші 120 євро/місяць;
 • бл. 100 євро/місяць на харчування;
 • проїзний на локальний транспорт;
 • сертифікат, який визнає набуті компетенції;
 • курси польської мови;
 • оплачене страхування;
 • обов’язкова участь в передвиїзному тренінгу;
 • заборонено паралельно працювати чи вчитися.

Якщо вас зацікавила одна з перерахованих можливостей і у вас з’явились питання – їх можна поставити листом на мейл: olenkoglazkova@gmail.com.

При заповненні анкети відправляючою організацією просимо вказувати КІПЦ “Європейський Клуб” (ми Вас з радістю відправимо і допоможемо з документами, підготовкою і реадаптацією):

Sending organization: Kremenchuk informative-elucidative center “European Club”

PIC: 945867759

EI number / Quality label number: 2019-1-PL01-ESC52-065888

Phone: +380501449467

E-mail: euroclub.kremen@gmail.com

Address: Sofijivska str., 36b, Kremenchuk 39617, Ukraine

Contact person: Olena Glazkova

Contact e-mail: olenkoglazkova@gmail.com

Де: Фонд ADAPA (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.04.2020 – 31.03.2021 (12 місяців)

Хто ми: Ми працюємо в галузі освіти, реабілітації, соціальної допомоги та терапії. Ми розширюємо знання суспільства про спектр аутизму та інших порушень розвитку. Фонд – основа Occupational Therapy Workshops (OTW, семінари з професійної терапії), які призначені для практичної підготовки професійних та соціальних навичок наших учасників. Волонтер зможе допомагати безпосередньо терапевтам OTW робити терапію більш безпечною.

Докладніше про роботу в організації за посиланням нижче:

Хто може податись: Відкрита особа, яка розуміє і терпима до тих, хто відрізняється. Волонтер/ка повинен/а бути гнучким/ою і розумним/ою. Людина повинна представити певний рівень емпатії, щоб мати можливість керувати цим типом життя. Слід також зазначити, що часто наші учасники вільно виражають себе, а також проявляють свою прихильність, не беручи до уваги, чи комфортно цій людині або готова вона до цього чи ні. Саме тому волонтери не повинні фобічно реагувати на прояви прихильності та фізичного контакту в цілому і мати доброзичливе ставлення до світу. Вітається, якщо волонтер/ка зацікавлений/а у терапії осіб з спектром аутизму та інших порушень розвитку.

Основні обов’язки:

Волонтер буде мати можливість працювати напрямку з терапевтами у Професійних терапевтичних семінарах, допомагаючи з метою забезпечення більш безпечної терапії.

Граничний термін подачі заявки: ASAP

Онлайн-заявка є тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhdOTJ2ryr04lU4QxxmPa-JN-z11jra7_65PV_818BdFY12A/viewform

 Короткий інфопак: http://cwm.org.pl/pliki/cpia_de_cpia_de_cpia_de_blue_and_brown_real_estate_newsletter_1_119.pdf

Де: Центр Кооперації та Мобільності Молоді (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.06.2020 – 31.0.2021 (12 місяців)

Хто ми: Ми польська незалежна Громадська Організація. Наша мета – розвиток відкритого та демократичного суспільства в Польщі та інших країнах. Заходи та події націлені на молодь, але ми також допомагаємо людям,бажаючим змінити своє місцеве суспільство.

Основні обов’язки: З допомогою координатора Ви будете створювати різні медійні матеріали, як наприклад фільми, фотографії й тексти про Європейський Корпус Солідарності та міжнародні проекти нашої організації.

Ви будете підготовлювати інформаційний матеріал, фото та відео, збирати цікаві історії, брати інтерв’ю. Ви будете частиною усього процесу, починаючи з пропозиції власних ідей та процесу продукції, і закінчуючи розповсюдженням матеріалу у соціальних мережах. Ви будете працювати разом з іншими співпрацівниками в добрій команді.

Додаємо посилання на вже створені відео:

https://www.youtube.com/channel/UC5a9DXYiq462Lv1zow1_7zw/videos
https://www.youtube.com/channel/UC2nBilgja57ZEe1cBGze6TA

Хто може податися: Волонтер/ка має бути зацікавленим/ною у соціальних мережах, маркетингу. Важливими також будуть комунікаційні навички та відкритість новому досвіду, креативність, організованість пунктуальність та самостійність. І людина має бути відкритою до роботи з різними людьми, різного віку, національності та різного походження.

Якщо коротко, то волонтер/ка повинен/на бути відкритим/тою, для розвитку власної творчості та бажанням розвивати свою особистість. Також привітаються знання англійської та готовність вивчати польську мову й отримувати навички з роботою з базовими та графічними програмами, а також з додатками соціальних мереж. Це би допомагало волонтеру у повсякденному житті та дало би можливість бути більш залученням до роботи та життя організації.

Граничний термін подачі заявки: 22 березня 2020 року.

Онлайн-заявка є тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxQLu1i4mjM19NbZtDD0qhXcOPwaS4PimmxbXWaXWzV5gctw/viewform

Де: Центр Кооперації та Мобільності Молоді (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.07.2020 – 30.06.2021 (12 місяців)

Хто ми: Ми польська незалежна Громадська Організація. Наша мета – розвиток відкритого та демократичного суспільства в Польщі та інших країнах. Заходи та події націлені на молодь, але ми також допомагаємо людям,бажаючим змінити своє місцеве суспільство.

Більше про організацію можна дізнатися тут:

https://www.youtube.com/channel/UC5a9DXYiq462Lv1zow1_7zw/videos
https://www.youtube.com/channel/UC2nBilgja57ZEe1cBGze6TA

Хто може податися: Ми шукаємо людину з Україні, Білорусі або Молдови. Вона має бути відкритою, організованою, пунктуальною та мати добрі навички у комунікації та роботі в команді. Також має бути бажання та мотивація вчитися, ділитися ідеями та досвідом та вивчати польську. Знання російської вітаються.

Основні обов’язки: Ви будете працювати як асистент проектних координаторів, які відповідають за різні місцеві та міжнародні проекти. Велика частина роботи буде пов’язана з проектом «Навчальні поїздки у Гдиню». Ви наприклад будете допомагати у відборі учасників, будете працювати з учасниками перед та під час проекту, допомагати з логістикою та вести російськомовною сторінку у фейсбуці.

Більше інформації про ці навчальні поїздки можна знайти тут:

Граничний термін подачі заявки: 12 квітня 2020 року.

Онлайн-заявка є тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyo-feToGF2YI7MBt903-TVB2E3suUK7oJMjU-Bi3_ZVK-kw/viewform

Короткий інфопак (більше інформації): http://cwm.org.pl/pliki/detailed_information_cwm_456.docx

Liked it? Take a second to support us on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від jakov

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України