Вітаємо! Друзі, ми вирішили в цьогорічну річницю катастрофи на Чорнобильській АЕС провести кіно-зустріч та запросити людину, яка писала наукову роботу про все це нещастя.
До нас звернулася Фундація “Кіно заради миру” (Cinema For Peacehttp://www.cinemaforpeace-foundation.com/, https://www.facebook.com/CinemaForPeaceFoundation) з пропозицією показати у нас фільм “Метелики” українського режисера Віталія Воробйова.
История любви выпускницы старших классов Али и солдата срочной службы Паши разворачивается на фоне одной из самых масштабных техногенных катастроф XX века – Чернобыльской аварии. Им суждено было встретиться в конце апреля 1986 года в городе Припять. Словно мотыльки, стремящиеся к огню, они летели на встречу своим чувствам, не замечая ничего вокруг. Это фильм о любви, и только о любви…

http://film.ua/ru/production/filmsandseries/projects/241

Почнемо о 17:00 26го квітня з показу фільму, потім обговоримо його і саму катастрофу з режисером фільму по Скайпу. А також буде присутня експертка, яка писала наукову працю про ЧАЕС.
На каву/чай/печиво – 10 грн.

Фундація «Кіно заради миру» ‪#‎cinemaforpeace‬ прагне популяризувати ідеї миру та порозуміння в усьому світі шляхом підтримки кінематографічних творів, і подальшої розробки цілей і заходів, заснованих ініціативою «Кіно заради миру» та щорічною Гала-зустріччю.
Кіно відіграє важливу роль у висвітленні нерівності, несправедливості та нелюдяності, а також може запропонувати надію і бачення кращого майбутнього. Це основна причина, чому фундація «Кіно заради миру» працює над забезпечення впізнаваної на міжнародному рівні й легко доступної платформи для просування цінностей прав людини, як у першому світі, так і в уражених країнах.
Головною місією фундації «Кіно заради миру» є надання підтримки шляхом фінансування, виробництва і розповсюдження по цілому світі й просування кінопроектів, які зосереджені на гуманітарних питаннях та питаннях правосуддя. Таких як профілактика захворювань (наприклад, СНІДу), тероризм, екоцид, війна, бідність та порушення прав людини.
«Кіно заради миру» націлена на донесення цих гуманітарних питань до відома громадськості засобами кіно в партнерстві з міжнародною кіно-спільнотою. А також привернути увагу впливових людей в ЗМІ, політиці, бізнесі та суспільстві. Та продемонструвати кінематографічні твори, які б наголошували людських умовах і цінностях.

CfP Foundation_blue on white-geschnitten

Liked it? Take a second to support olesus on Patreon!

Від olesus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

European Solidarity Corps    Eastern Europe & Caucasus Resource Centre    Громадські ініціативи України